13 Жовтня 2017 | 1202

«ТАРТАК» у Кам’янці: «Щоб відчути єдність, потрібно навчитись слухати один одного і чути»

До Дня захисника України, який відзначається 14 жовтня, в Кам’янці-Подільському відбувся концерт пам’яті за участю гурту «ТАРТАК».

13 жовтня, напередодні свята, у залі коледжу ПДАТУ усі пісні та щирі слова вдячності звучали на честь воїнів, що загинули, захищаючи Батьківщину, а також тих, хто продовжує відстоювати наш спокій, кожен на своїй лінії фронту.

В рамках заходу відбулась презентація відеопоезії «Останній вірш» Миколи Гордійчука (Nikа Своєрідного / Гризуна), який загинув на сході України, але залишається живим у серці кожного, хто його пам’ятає.

Спеціальним гостем вечора став гурт «ТАРТАК».

Олександр Положинській, лідер гурту «ТАРТАК» зі сцени у Кам’янці:

  • Зовнішні вороги намагаються нас, українців, стравлювати між собою. Мені дуже прикро, що в третьому тисячолітті в Україні ще й досі є люди, які ведуться на ворожі провокації, брехню, пропаганду. І що найболючіше, в Україні досі є люди, які Україну ненавидять.

polozhynskiy2

  • Мені б хотілось, щоб ми навчились чути та розуміти один одного. Тому що буває так, що ми маємо 99,9% спільного, точок дотику, однакових ідей, принципів, думок, поглядів. І лише одна незначна деталь, якась дрібничка, щось абсолютно неважлива, або штучно створена, або нав’язана, здатна поширити між нами ворожнечу. Мені здається, що наша сила і наше майбутнє – в єдності. А для того, щоб відчути цю єдність, потрібно навчитись слухати один одного і чути.

polozhynskiy3

  • Для того, щоб ті люди, які нас покинули, продовжували своє життя, ми мусимо продовжувати їхні справи, бо поки ми живемо, поки ми працюємо і, головне, робимо те, щоб хотіли вони – ці люди з нами, живуть у нашій пам’яті та серцях.

Зазначимо, що саме гурт «ТАРТАК» свого часу відіграв важливу роль у творчому становленні Миколи Гордійчука як музиканта. Зворушило, що цього вечора музиканти виступали у футболках з портретом Миколи та цитатою з його пісні. «У тебе і у мене різне призначення. Але ми разом – це має значення! Твоє призначення має значення», – було написано на футболці Сашка Положинського.

  • Радію за тебе Кам’янець і відчуваю, як Воїни Вічності радіють тут з нами! – написав у Facebook друг Миколи Віктор Годний після концерту.

Раніше ми повідомляли, що виконавчий комітет міської ради за результатами тендера підписав угоду з ФОП В’ячеславом Полятинчуком на організацію концерту гурту «Тартак» загальною вартістю 54,9 тис. грн.

Фото: Марина Грузєва

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

19
1

Поділитися з друзями:

реклама