24 Листопада, 2020 | 344
PR

Таксі в Кам’янці-Подільському: що змінилося з приходом національного перевізника

Приватні пасажирські перевезення є невід’ємною частина транспортної інфраструктури України. Більш того, ця сфера найбільш прогресивна, так як постійно розвивається та оновлюється. Кожен відповідальний перевізник прагне збільшувати перелік послуг і впроваджувати інноваційні підходи. Однак цього недостатньо – не менш важливо мати потенціал для розширення.

Попри труднощі, які виникли у 2020 році, таксі Opti відкрило кілька представництв у різних регіонах країни. Одним з новачків «клубу Opti» https://opti.global/kamyanetspodilskiy став мальовничий і привітний Кам’янець-Подільський, або, як його ще називають (Квітка на камені).

Нові можливості

Прихід національної компанії виявився знаковою подією для всього регіону. Річ у тому, що в Кам’янці-Подільському внутрішньоміське і приміське пасажирське сполучення здійснює в основному маршрутний транспорт, як такого громадського транспорту немає (проєкт тролейбусного сполучення на сьогодні у згорнутому вигляді). Завдяки багаторічному досвіду компанія Opti зуміла привнести відсутній сервіс і в цілому підвищити якість послуг.

Одним з нововведень стало мобільний додаток для замовлення таксі. Воно не тільки спрощує процес виклику авто, а й істотно розширює можливості як перевізника, так і пасажира.

Перерахуємо деякі з переваг:

  • визначення вільного таксі поблизу;
  • можливість оцінити рівень водія і при необхідності внести його в «чорний список;
  • супроводити замовлення що уточнює коментарем (кондиціонер, машина для курців і т.д.);
  • зберігати улюблені адреси для швидкого виклику;
  • оплачувати поїздку банківською картою або накопиченими бонусами (детальніше про це читай нижче );
  • замовити авто другу чи родичу.

Важливою перевагою мобільного додатка Opti є бонусна система. Так, зареєстрований користувач отримує кешбек з кожної своєї поїздки. Але і це ще не все! Завдяки реферальній програмі компанія дає можливість «заробляти» і на поїздки своїх друзів. Для цього необхідно запросити їх в додаток. Розмір кеш-бека мінімальний – 1%, проте кількість друзів для запрошення необмежену.

Корисні додаткові послуги, які активно впроваджує Opti, також сприяли швидкому зростанню популярності компанії в Кам’янці-Подільському. Найбільш затребуваним на сьогодні є сервіс «Кур’єрська доставка» – доставка покупок, документів, посилок і т.д. до будинку або «під двері».

Більше інформації про послуги таксі Opti, про його тарифах і автопарку, розіграшах, подарунки та знижки, про захист прав клієнта можна дізнатися на сайті компанії або за номером 579.

Поділитися:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: