8 Лютого 2021 | 139

Свіжі новини футболу

У цій статті наші журналісти зібрали для Вас свіжі новини футболу. Читайте в цьому випуску: голкіпер “Герти” прославився в матчі з “Баварією”, хоча його команда програла; “Динамо” розправився зі “Шкендія” в товариському матчі (1: 0); Ліонель Мессі може перейти в “ПСЖ”.

Воротар “Герти” прославився, хоча його команда програла

5 лютого “Баварія” на виїзді всуху обіграла “Герту” в 20-му турі Бундесліги. Хоча команда програла, голкіпер “Герти” Руне Ярстейн зумів відбити пенальті Роберта Левандовскі. Він став лише другим голкіпером в історії Бундесліги, який зміг встояти перед легендарним футболістом.

А першим був теперішній партнер Левандовскі по “Баварії” Мануель Нойер. Він відбив пенальті польського нападника ще в 2013-му році, коли той грав у складі “Боруссії” Дортмунд.

Раніше новини футболу писали, що “Ювентус” всуху обіграв “Рому” (2: 0) в 21-му турі Серії А.

Новини футболу України: “Динамо” обіграло “Шкендія”

Через тиждень відновиться підготовка команд УПЛ до офіційних поєдинків. “Динамо” якраз завершив другу частину турецьких зборів матчем проти “Шкендія” (Північна Македонія). Найцікавіше, що обидві команди очолюють турнірну таблицю своєї національної першості. Однак це був останній матч в рамках підготовки до відновлення сезону.

У звітній зустрічі румунський тренер представив склад, який потім повинен був стати основним у другій частині сезону.

У першому таймі відзначилися лише Бесєдін та Родрігес, які вчинили простріл з правого флангу послідовними ударами в корпус захисника, який стояв на шляху до воріт. Македонці відповіли потужною контратакою, і тим самим перевірили реакцію Нещерета за допомогою дальнього удару Ібраїмі під поперечину. Воротар “Динамо” справив ефектний стрибок, і відбив м’яч.

Хоча в перші хвилини другого тайму українська команда замінила тільки голкіпера, “Динамо” став більш яскраво грати у чужих воріт. “Шкендія” показала не найкращу оборону, і продовжувала помилятися. Наприклад, на 49-й хвилині голкіпер Захов передав м’яч Бесєдіну всередині власному штрафному. Однак форвард не зміг помститися суперникові – голкіпер парирував на кутовий. Буквально за кілька секунд до цього Родрігес пробив в штангу з середньої дистанції.

Нарешті, на 85-й хвилині Ледньов забив єдиний в тій грі гол. Більше нічого цікавого в матчі не відбулося.

Останнім матчем “Динамо” в зимовому тренувальному зборі стане гра проти білоруського “БАТЕ”. Початок матчу – 8 лютого о 10:00 по Києву.

Раніше в новинах футбол ЗМІ писали, що Хедіра перейшов в “Герту”.

Трансферні новини: ПСЖ націлився на Мессі

Вінгер ПСЖ Анхель Ді Марія підтвердив, що форвард “Барселони” Ліонель Мессі готовий до трансферу у французький “ПСЖ”. Раніше преса не раз повідомляла, що парижани хочуть підписати капітана.

Ді Марія додав, що це буде велика втрата для “синьо-гранатових”.

Нагадаємо, що не так давно преса опублікувала всі деталі контракту Мессі з “Барселоною”.