21 Березня 2018 | 1747

Суд скасував рішення Устянської сільської ради та повернув землі прибережної захисної смуги у власніть держави

Незважаючи на заборону надання земель прибережної захисної смуги уздовж Дністровського водосховища у приватну власність,  Устянською сільською радою незаконно передано 1,6 га землі місцевій жительці для ведення особистого селянського господарства. Не маючи дійсного наміру щодо використання землі, жінка продала її іншій особі.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

реклама

Окрім цього, вказана ділянка розташована за межами населеного пункту с. Велика Слобідка Кам’янець-Подільського району та згідно чинного на момент прийняття рішення законодавства її розпорядником була Хмельницька обласна державна адміністрація, а тому при розпорядженні земельною ділянкою державної форми власності сільська рада перевищила свої повноваження.

За позовом Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури судом визнано незаконним та скасовано рішення Устянської сільської ради, а також визнано недійсними свідоцтво про право власності на земельну ділянку та договір-купівлі продажу земельної ділянки, розташованої в межах прибережної захисної смуги Дністровського водосховища.

Завдяки активній та принциповій позиції  прокуратури, суд погодився із доводами прокурора про незаконність передачі земельної ділянки у приватну власність та задовольнив позов в повному обсязі, – повідомив заступник керівника Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури Олександр Гончар.

Відтак, завдяки втручанню прокуратури землі в межах прибережної захисної смуги Дністровського водосховища повернуться у власність держави.

Фото: Ірина Пустиннікова

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

59
2

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: