23 Травня 2018 | 5478

Суд арештував нерухомість мережі АТБ в Кам’янці – ЗМІ

Торгова мережа АТБ придбала нерухомість, яку, згідно з слідством, незаконно вивели з-під застави в банку «Форум». Тепер приміщення під арештом.

Як повідомляє Uainfo, слідчий суддя Дніпровського районного суду в місті Києві виніс 3 травня 2018 вирок по справі 755/15378/17, який передбачає відмову клопотання ТОВ «Агас» скасувати раніше накладений на нерухомість арешт. Сама нерухомість зараз знаходиться у власності компанії «АТБ-Торгстрой» (мережа супермаркетів АТБ).

реклама

Згідно з текстом рішення суду, суть спору стосується банку-банкруту «Форум», який ще в травні 2017 року передав нерухоме майно в кредит (за договором іпотеки) вищевказаному ТОВ «Агас». Надалі нерухомість була виведена з-під застави і передана третім особам, тобто, мережі АТБ.

Йдеться, зокрема, про нежиле приміщення площею  806,1 кв.м по вулиці Героїв Небесної Сотні (кол. Червоноармійська), 42 в Кам’янці-Подільському.

У тексті рішення суду йдеться, що певна особа, реалізуючи злочинний умисел директора ТОВ «Агас» перебуваючи в злочинній змові, використовуючи підроблені документи про зняття обтяження з предмета іпотеки, звернулася до приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу з метою відчуження зазначеного нерухомого майна. Після чого приміщення перейшли у власності третіх осіб, а саме – компанії «АТБ-Торгстрой».

У суді зазначили, що саме незаконне зняття обтяжень на вищевказане майно призвело до подальшого укладення угод, спрямованих на розділ майна і його відчуження шляхом перереєстрації на користь АТБ.

Тепер, на думку судді, нерухомість, яка мережі АТБ дісталася після того, як її вивели з-під застави по іпотечному займу в банку «Форум», має залишатися і далі під арештом.

Фото:mistoinform.com.ua

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

11
14

Поділитися з друзями:

реклама