28 Травня 2020 | 146

Сучасні помічники в домі — роботи пилососи стають більш популярними

Спростити прибирання у домі із сучасними «розумними» приладами дуже легко. Особливо стає в нагоді такий пристрій як робот пилосос. Його достатньо вмикнути через смартфон чи пульт і він автоматично почне прибирання по всьому будинку.

Прилад видаляє пил, шерсть та інші дрібні засмічення і робить це навіть у важкодоступних місцях. А деякі моделі проводять ще й вологе прибирання.

Завдяки тому, що роботи пилососи ідеально вирішують побутові проблеми вони стали дуже популярними в Україні та світі. Кожного дня їх купують сотні чоловік і з радістю користуються їх перевагами. Якщо раніше зустріти подібну річ було рідкістю, то сьогодні все більше людей оцінили їх переваги та купують ці пристрої собі у будинки.

На що звернути увагу при покупці?

Основна функція робота пилососа — прибирання. А щоб він виконував її максимально якісно потрібно ознайомитися з характеристиками пристрою.

Найбільш важливими з них є наступні:

  1. Максимальна площа прибирання.

  2. Поверхня для якої призначений робот.

  3. Ємність батареї та можливість підзарядки через док-станцію.

  4. Об’єм збірної ємності.

  5. Наявність та види датчиків для орієнтації пилососа у просторі.

Так наприклад, компанія Сяомі випускає сучасні моделі роботів пилососів, які мають гарні показники по всім вищевказаним параметрам. Але крім того, більшість з них оснащені додатковими функціями, як вологе прибирання, автоматичне зарядження та інше.

Моделі які варто придбати

Якщо говорити саме про китайський бренд Сяомі, то моделі його роботів пилососів вигідно відрізняються від конкурентів. Всі пристрої максимально компактні та ергономічні. Мають високу виробничу здатність та функціональність. Завдяки своїм невеликим розмірам та прекрасній системі орієнтації вони легко прибирають навіть важкодоступні місця (під ліжком, шафою, кути кімнати і т.ін.).

Особливу любов покупців отримали наступні пилососи роботи Xiaomi:

  1. RoboRock S5 Max. Має функцію вологого прибирання. Може працювати до 3 годин без підзарядки та привести до ідеальної чистоти приміщення площею до 200 м2. Працює як на твердій поверхні, так і на килимовому покритті.

  2. Mi Robot Vacuum. Забезпечує ідеальне прибирання твердих та коврових покриттів. Звичайна та турбощітка на дні робота вимітають пил, забруднення та дрібне сміття навіть із важкодоступних місць.

  3. Mi Robot 1S. Працює безперервно до 150 хвилин і за цей час встигає прибрати до 250 м2 площі приміщення. Автоматично заряджається через док-станцію. Ідеально справляється з різними видами засмічення як на твердій, так і на килимовій поверхні. Має 12 різноманітних датчиків, які допомагають йому орієнтуватись у просторі та часі.

Роботи пилососи Сяомі в Україні стали найпопулярнішими, адже пристрої цього бренду мають вигідну ціну і широкий функціонал.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: