28 Листопада 2016 | 1078

Студентка з Кам’янця-Подільського обікрала залицяльника майже на 1000 гривень

Коли хлопець купував продукти для романтичної вечері, дівчина запам’ятала пін-код банківської картки, а потім непомітно викрала її та зняла близько 900 гривень.

21-річний потерпілий познайомився з дівчиною в одному із кафе міста. Продовжити вечір вирішили у хлопця вдома. Проте приємні враження від знайомства зі студенткою були зіпсовані зникненням банківської картки, з якої в подальшому зняли 900 гривень.

Як виявилось, злочин скоїла 18-річна гостя. Коли хлопець купував продукти та випивку в магазині, вона запам’ятала пін-код картки, а вранці непомітно викрала її і зняла гроші.

Як повідомляє сектор комунікації поліції Хмельницької області, дівчина свою вину визнала повністю. Їй уже оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді накладення штрафу, виправних робіт або позбавлення волі на строк до 3 років. Підозрювана є студенткою одного із місцевих коледжів, раніше до кримінальної відповідальності не притягувалась.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

3
9

Поділитися з друзями:

реклама