11 Лютого 2018 | 823

Студентка Кам’янець-Подільського вишу виборола чергове «золото» на турнірі з дзюдо (ВІДЕО)

Студентка факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка Дар’я Білодід виборола чергове «золото» для України на турнірі серії Grand Slam у Парижі.

На шляху до фіналу 17-річна спортсменка впевнено подолала груповий етап, здолавши суперниць з Бразилії та Ізраїлю. У півфіналі спортсменка перемогла японку Фуною Танакі, а у фіналі була сильнішою за дзюдоїстку з Південної Кореї Канг Ю Чже Онг.

dzudo2

Нагадаємо, що 19-21 січня в Тунісі Дар’я Білодід стала чемпіонкою змагань Гран-прі з дзюдо у ваговій категорії до 48 кг.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.