28 Вересня 2020 | 3888

Стало відомо, скільки платитимуть кам’янчани за газ у жовтні

У жовтні блакитне паливо подорожчає для мешканців області, зокрема і для кам’янчан.

За інформацією пресслужби «ТОВ «Хмельницькгаз Збут», жителі області, крім шепетівчан, платитимуть за блакитне паливо 6,79 гривні за кубічний метр.  Таким чином у порівнянні з вересневою ціна на газ збільшиться на 1,3 грн.

У пресслужбі «ТОВ «Хмельницькгаз Збут» повідомляють:

Після скасування державного регулювання цін на газ для населення, вартість блакитного палива в Україні безпосередньо залежить від котирувань на європейських енергетичних біржах. Навесні нинішнього року ціни на газових хабах Європи впали. Втім, у липні-вересні блакитне паливо подорожчало. Для європейського ринку це традиційне сезонне явище, адже з наближенням холодів та збільшенням попиту вартість газу зазвичай зростає, а після завершення опалювального сезону і зменшення попиту – падає.

Нагадаємо, що окрім вартості газу, необхідно сплачувати ще за його доставку. Вартість доставки газу для абонентів АТ «Хмельницькгаз» з першого липня становить 1,104 гривні за один метр кубічний на місяць.

Як захистити сімейний бюджети?

У «ТОВ «Хмельницькгаз Збут» розповіли про акцію «Твоя енергонезалежність», яка дозволить захистити домашні бюджети від пікових цін на енергоресурс.  Так, подоляни мають змогу замовити будь-який обсяг газу на зиму за 5,49 грн за кубометр.

Аби заощадити під час холодів, вже понад 2200 жителів Хмельниччини подбали про свою енергонезалежність. Подоляни придбали на опалювальний сезон більше 2 млн кубометрів природного газу.

Підписатися на вигідну пропозицію можна до 30 вересня, тому краянам варто поквапитися, адже до кінця місяця залишилося декілька днів.

Детальні умови акції: https://bit.ly/2CYMMRC

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

4
72

Поділитися з друзями:

реклама