16 Квітня 2018 | 1052

Стало відомо скільки угод з лікарями встигли підписати кам’янчани

За перші два тижні з початку підписної кампанії на вибір лікаря первинної ланки в Кам’янці-Подільському укладено 1700 угод.

Про це повідомляє прес-служба міської ради.

За даними Центру первинної медико-санітарної допомоги, в середньому вдень укладається близько 120 декларацій.

Нагадаємо, що старт підписної кампанії офіційно розпочався 2 квітня, хоча Кам’янець-Подільський в тестовому режимі розпочав цю роботу ще за кілька тижнів до того.

Пацієнти підписують спеціальні заяви у формі декларацій з сімейним лікарем або терапевтом чи педіатром за своїм вибором. Вибирати лікаря можна у будь-якому медичному закладі незалежно від місця реєстрації.

Що потрібно мати з собою для підписання декларації?

З собою потрібно мати паспорт, податковий номер і мобільний телефон. Якщо ви підписуєте декларацію з педіатром чи сімейним лікарем для дитини, то візьміть також свідоцтво про народження дитини.

Що робити далі?                                

Ваші дані та контактний телефон внесуть у систему «Електронне здоров‘я». Це зробить уповноважена особа закладу ПМД: в різних медзакладах це може бути або реєстратор, або медсестра, або лікар.

Декларації укладаються виключно в електронній формі – не буде жодних бланків, форм або печаток. Щоб пересвідчитись, що декларацію підписує реальна людина й унеможливити спроби шахрайства, введено підтвердження за допомогою СМС-коду, який надходить на номер вашого мобільного телефону. СМС з кодом ви отримаєте після того, як уповноважена особа введе ваші дані в систему «Електронне здоров‘я».

Якщо ж у вас немає мобільного телефону, лікар сфотографує чи відсканує ваші документи, щоб долучити їх до декларації.

  1. У медзакладі роздруковують примірник декларації для перевірки. Уважно перегляньте усі свої дані.
  2. Якщо все правильно, вам роздруковують ще один примірник декларації. Обидва примірники декларації мають бути ідентичними й без помилок.
  3. Пацієнт підписує 2 примірники декларації. Один із примірників залишається у вас, інший – у медзакладу.
  4. Уповноважена особа медзакладу накладає електронний цифровий підпис на декларацію та надсилає її в систему «Електронне здоров‘я».

Готово! Коли медичний заклад автономізується та укладе договір з Національною службою здоров’я, гроші за ваше обслуговування в обраного лікаря держава сплачуватиме до медичного закладу.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

22
6

Поділитися з друзями:

реклама