28 Січня 2018 | 5541

Стало відомо про долю туриста з Кам’янця-Подільського, якого заарештували в Албанії

Влітку 2017 року Vdalo.info повідомляло про арешт кам’янчанина Олега Коваля під час відпочинку в Албанії.

Одна з місцевих мешканок курорту, де відпочивав Олег, написала заяву, що у неї з лежака вкрали 8600 євро. Камера готелю зафіксувала, як по пляжу приблизно в той же час гуляв Олег Коваль. Чоловіка обшукали в аеропорту і хоч 8600 євро при ньому не було, пред’явили звинувачення і затримали за підозрою в крадіжці.

Суд міста Саранда в Албанії ухвалив рішення про необхідність кам’янчанину внести заставу в сумі 8000 євро для його звільнення з в’язниці. Однак Олег Коваль відмовився платити гроші та вимагав, щоб його випустили з-під варти в зв’язку відсутністю обґрунтованого звинувачення.

Нещодавно стало відомо, що Олега Коваля відпустили з-під арешту під підписку про невиїзд. Чоловік регулярно відвідує судові засідання по своїй справі.

Сподіваємось, що правда  буде  на боці Олега. Він не робив злочину, який йому інкримінують, – зазначила громадська активістка Валентина Магілат, яка і повідомила про розвиток подій у справі кам’янчанина.

Всі деталі цієї історії ви можете прочитати в матеріалі: Туриста з Кам’янця-Подільського заарештували в Албанії за сумнівним обвинуваченням: потрібна допомога.

Фото з сайту: donadvocat.com

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте зрушення у справі кам'янчанина?

52
17

Поділитися з друзями:

реклама