3 Травня 2018 | 8314

Стадіон Г.А. Тонкочеєва у Кам’янці-Подільському: забудова в обмін на спортивні зали

Стадіон імені Г. А. Тонкочеєва в центрі Кам’янця-Подільського знову опинився в епіцентрі дискусії з приводу забудови.

Третього травня після гарячих обговорень депутати міської ради все ж таки надали дозвіл на розроблення проекту землеустрою за адресою проспект Грушевського, 27/29 новому власнику ТзОВ «Перлина Поділля», який планує збудувати по периметру стадіону кілька багатоповерхівок.

Мова йде про ділянку землі, де колись планувалось будівництво спортивного комплексу з льодовою ареною, але роботи були припинені на початкових етапах. Натомість краєвиди навколо стадіону на довгі роки «прикрасили» бетонні конструкції.

реклама

Новий забудовник пообіцяв разом з багатоповерхівками збудувати спортивні зали, де могли б займатись юні кам’янчани. Адже, як визнали самі депутати, діти міста не мають де тренуватись,  ДЮСШ №2 знаходиться у аварійному стані. А чекати допомоги від обласного бюджету чи держави не доводиться.

Цікавим є факт, що попередній власник перед початком будівництва сплатив в бюджет міста 2 мільйони гривень пайових внесків, а за роки оренди – ще 5 мільйонів гривень. Також на 400 тисяч гривень було придбане медичне обладнання в міську дитячу лікарню. Про що раніше повідомляв представник ТзОВ «Перлина Поділля». Але на облаштування приміщень для спортивних гуртків гроші у міста так і не знайшлись.

Тож саме під гаслом створення блага для юних спортсменів депутати надали дозвіл на розроблення проекту.

Да, дадуть якісь приміщення, але вони не будуть відповідати нормам. Зал 50 на 30  метрів з мінімальною висотою стелі 9 метрів вам ніхто не збудує, – застеріг депутатів футбольний тренер Володимир Пташник, звертаючись з проханням зберегти стадіон.

На його думку, будівництво кількох багатоповерхівок буде негативно впливати на діяльність стадіону. Але більшість депутатів з ним не погодилась. Тож будівництву бути.

Також нагадаємо, що наприкінці 2016 року була представлена концепція капітального ремонту центрального стадіону. Орієнтовними термінами капітального ремонту називались 2017 -2018 рр.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: