21 Вересня 2017 | 3249

Спочатку в окупований Крим, а потім в Кам’янець: депутат міськради засвітився в кліпі скандальних реперів

Наймолодший депутат Кам’янець-Подільської міської ради від Радикальної партії Олега Ляшка Степан Гурома знявся в кліпі реп-гурту «Каспийский груз».

Варто зазначити, що соліст групи Тимур Оділбеков занесений у «чистилище» проекту  «Миротворець» за «свідоме порушення державного кордону України та незаконну концертну діяльність на території окупованого Росією Криму».

guroma

Зазначається, що у серпні 2015 року Оділбеков двічі виступав в анексованому Криму: в Керчі та Феодосії.

Зйомки кліпу проходили у Кам’янці-Подільському та Бакоті, за словами музикантів, у 2016 році.

«Щоб оцінити весь маштаб, то варто зрозуміти. Що! Група зняла кліп в Кам’янці, тобто проїхала кордон (прикордонники пропустили), потім зконтактувались з членами «Радикальної партії» і «Молодіжною радою» нашого міста для зйомок. Потім вони поселились в якомусь з наших готелів. В зйомках була задіяна машина поліції, форма українських поліцейських. Кліп спокійно знімали на території нашого району. Депутат міської ради відверто хвалиться участю в цьому кліпі, його друзі теж нічого не приховують. Ось такі справи», – обурюється у Facebook користувач Микола Дереш.

guroma1

Vdalo info також повідомляло, що відомий кам’янецький танцюрист та хореограф Андрій Повозніков взяв участь у російському проекті «Танцы», який транслює федеральний телеканал ТНТ.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

8
42

Поділитися з друзями:

реклама