13 Березня 2017 | 700

Соціальний експеримент: як вдало прожити за 3 200 грн у Кам’янці

З 1 січня 2017 року мінімальна заробітна плата українця становить 3200 грн на місяць. Навколо цього питання було чимало галасу, але врешті здійснилось – мінімалку таки підняли.

Журналісти інформаційної агенції «Вдало.інфо» вирішили провести соціальний експеримент: наскільки комфортно кам’янчанин може прожити за 3200 грн на місяць.

І щойно ми зібрались «розкошувати», як одразу потрапили в пастку у вигляді податків: зазвичай, на руки людина отримує далеко не 3200 грн, а близько 2500 грн в залежності від місця роботи.

Тільки но ми дістали калькулятор, щоб розділити 2500 грн на 30 календарних днів (ну не 31, ми ж оптимісти), як одразу згадали про комунальні послуги.

vdalo

Тут ситуація у кожного індивідуальна, але в будь-якому разі, щоб не казали популісти, якщо рівень доходу сім’ї 3200 грн на місяць, а житло власне, за комунальні доведеться заплатити не більше 500 грн.

Отож наші шалені 3200 грн карколомно перетворились на 2 000 грн.

А далі рахуйте самі: мінус інтернет, кабельне, мобільний зв’язок. А те що лишається, в нашому випадку 1800 гривень, ділимо на 30 днів. Виходить 60 гривень в день.

Ну що ж, поїхали. Прожити тиждень за 60 гривень в день!

Хто з нами? Долучайтесь до соціального експерименту, а раптом не все так погано. Адже наша  влада вирішила, що цього цілком достатньо. Розумні люди, самі їх обирали, то може вони дійсно мають рацію?

Вище носа, у більшості пенсіонерів і цього немає.

Своїми спостереженнями, результатми та просто чеками з супермаркетів діліться у фейсбуці з хештегом #вдало_за3200

Чим більше буде ваших думок, тим достовірнішими будуть результати цього спільного для усієї країни експерименту.

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

15
0

Поділитися з друзями:

реклама