Роботу по розчистці доріг в області значно сповільнює великогабаритний вантажний транспорт, що потрапив у снігову пастку. Про це йдеться в коментарі директора дочірнього підприємства «Хмельницький облавтодор» Анатолія Дячука на сайті Хмельницької облдержадміністрації. Працівники «Хмельницький облавтодор» змушені визволяти із снігового полону загрузлі фури, які перешкоджають нормальному руху транспорту та сприяють утворенню заторів на дорогах.
Так, за даними Головного управління ДСНС у Хмельницькій області, 13 листопада рятувальники ДСНС понад 50 разів допомагали водіям великогабаритних транспортних засобів, рейсових автобусів, карет швидкої та легковиків долати складні ділянки шляху та витягувати із снігової пастки на розчищену ділянку дороги. Тільки 11 разів рятувальники вивільняли із заметів карети швидкої медичної допомоги, які слідували на виклик до хворих та застрягли у снігу.
Начальник Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області Петро Гнидюк поскаржився в коментарі Незалежному громадському порталу на водіїв фур, які замість того, щоб перечекати негоду на спеціальних відстійниках, створюють колапс на дорогах.
У зв’язку зі складною ситуацією на дорогах ДСНС звертається до громадян з проханням утриматися від виїздів на власному автотранспорті.
Фото із сайту ГУ ДСНС України у Хмельницькій області