23 Лютого 2018 | 1644

Скільки триватиме карантин у школах Кам’янця-Подільського?

23 лютого відбулось засідання протиепідеміологічної комісії в Кам’янці-Подільському.

На думку членів комісії ситуація зі станом захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції у місті залишається стабільною.

Міський голова Михайло Сімашкевич повідомив на своїй сторінці у Facebook:

Продовжуємо вимушені «канікули» тільки у школах містах до середи включно. Про зміни повідомлю додатково.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями: