19 Жовтня 2017 | 584

Сімашкевич хоче виділити ще 300 тисяч на нове обладнання для оформлення паспортів

Сьогодні в Кам’нець-Подільській міській раді офіційно  розпочали  прийом документів для надання адміністративних послуг з оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України у формі ID-картки.

Як повідомили у прес-службі міської ради, за дві години  працівники управління надання адміністративних послуг прийняли п’ять осіб. Заплановано, що впродовж дня обслуговуватимуть близько двадцяти осіб. У міськраді запевняють, що уникнути будь-яких питань із чергою вдається завдяки електронній черзі. Кожен отримує вранці талон, на якому вказана послідовність та час коли потрібно прийти, щоб здати документи.

За словами міського голови Михайла Сімашкевича, наразі розглядається питання про те, щоб додатково виділити 300 тисяч гривень для придбання ще одного комплекту обладнання з метою обслуговування більшої кількості охочих оформити паспорт.

Варто зазначити, що управління надання адміністративних послуг Кам’янець-Подільської міської ради – перше серед ЦНАПів Хмельницькій області, хто надаватиме згадані послуги.

Як запевнили Vdalo.info у міськраді, оформити закордонний паспорт у ЦНАПі можуть також мешканці Кам’янець-Подільського району.

З графіком роботи управління надання адміністративних послуг щодо оформлення паспортів можна ознайомитися за цим посиланням.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: