21 Жовтня, 2020 | 1957

Сім запитань Михайлові Посітку

Інтерв’ю з кандидатом на посаду Кам’янець-Подільського міського голови Михайлом Посітком.

 1. Михайле Володимировичу, що на посаді міського голови запропонуєте громаді?

Кам’янець завжди був прогресивнішим за, скажімо, Проскурів, нині – Хмельницький. Моя мета – повернути втрачену першість Кам’янцю. Але поряд з масштабними проєктами, ми пам’ятаємо про буденне життя міста.

#Транспорт #Ліфти  #Внутрішньобудинкові мережі  #Тарифи

Плануємо реальне і потрібне людям – комфортну систему маршрутних перевезень; закупівлю нових комунальних автобусів; вирішення питань: з безкоштовним перевезенням школярів, зношеності будинкових комунікацій (заміна труб), яке має відбуватись за прийнятною для кам’янчан програмою; заміни усіх ліфтів, в яких закінчився термін експлуатації; визначатимемо доцільність існування ДП «Тепловода», зі збереженням кожного робочого місця простого робітника; сьогодні існує «мутна» відома усім  схема з дозволами на встановлення індивідуального опалення, – змінимо це; зменшимо зарплати керівникам комунальних підприємств (МТВЕ), і піднімемо її простим працівникам.

261 тисяча зарплати керівнику КП «Міськтепловоденергія» – це трагікомічні реалії нашого міста. Плануємо змінити тарифну сітку у платіжках за тепло за рахунок зменшення окладів керівництву та мінімізації закупки газу. Розберемось з хитромудрим тарифом за транспортування газу. Адже саме ми маємо досвід судового протистояння монополісту «Хмельницькгазу».  Моя юридична група допомогла повернути кам’янчанам незаконно стягнені з них кошти (50 виграних судових справ).

#Благоустрій #Проєкти #Бізнес

Знаємо проблеми кожного куточка міста, сіл, які ввійдуть в ОТГ. Розробили передпроєктні пропозиції по низці дитячих ігрових зон міста, водовідведенню, спортивних парках, притулку для тварин, дитячому садочку, гумових переїздах через залізничні переїзди і багато інших цікавих ідей. Маємо серйозні зв’язки з Федерацією роботодавців України, що дозволяє планувати прихід великого інвестора. На рівні виробників є попередні домовленості щодо крупновузлової збірки на площах колишніх заводів (сільгосптехніка: трактори, комбайни, мікроавтобуси, електротехніка: холодильники, електро- та газоплити тощо). А це– тисячі високотехнологічних робочих місць, висока європейська зарплата родинам та поповнення місцевого бюджету. Відповідно – джерело фінансування для відновлення і розвитку Кам’янця.

#Юридична допомога #Кадрова політика #Думка громади

Кожен господар має досконало знати своє господарство. Тому проведемо інвентаризацію комунального майна та аудит рішень команди Сімашкевича-Мельниченка, починаючи з 2010 року. Багато ухвалених ними рішень суперечать інтересам кам’янчан. Знаю, наскільки гострою проблемою для простої людини є отримання якісної безкоштовної юридичної консультації. Виходить так, що влада стає проти свого роботодавця – народу. Змінимо це. Впровадимо програму безкоштовної судової юридичної допомоги. Адже ми вже це робимо 5 років. Безкоштовно. Чиновник має захищати права кам’янчан, а не приватний інтерес певного кола.

В кадровій політиці – принцип відкритих дверей для кожного, хто може, хоче розвивати місто в команді. Експертом, який оцінюватиме кожне наше важливе рішення, буде громада. Минулого року саме ми дали кам’янчанам механізм громадських слухань. Прийшов час – чути людей.

Детально з програмою можна ознайомитись на сторінці: https://svoboda.pp.ua/.

 1. Чи звільнятимете масово людей з роботи, як заявив один з кандидатів і як ставитесь до використання освітян і медиків у виборчих технологіях?

Ніколи безоглядно не приймаю рішень. Я знаю, що в бюджетній сфері працюють прості люди з малими зарплатами. У кожного з них – родина, і коли чиниться адмінтиск, в людини спрацьовує страх втратити роботу, бути викинутим з життя. Це неприйнятно. Впевнений, що , вони незабаром зможуть видихнути  і реалізуватись на добро і розвиток міста. До мене звертаються освітяни, які скаржаться на тиск перед місцевими виборами. Розумію їх стан і хочу закликати кожного медика, освітянина, соціального працівника та працівника комунальної сфери: Не бійтесь. Ніхто Вас не може примусити вчинити щось проти Вашої волі. Скиньте з себе цих вампірів. Ми все змінимо. Ми пропонуємо новий  підхід зміни психології взаємовідносин між громадою, бізнесом і владою на партнерські, коли можна буде проконтролювати кожну копійку ваших податків у видимому результаті: дорозі, поліпшенні матеріально-технічного стану шкіл, придбанні медичного обладнання  тощо. Пропонуємо нову суспільну угоду: НЕ КРАСТИ. Влада має стати другом і партнером. Директор школи буде призначатись за погодженням з педколективом, батьками, старости сіл – з громадами.

#Команда Посітко та Свобода #Команда Симчишина

 1. Команда «Свободи». Команда «Посітка» – хто в них входить?

Моя команда – кам’янчани. Ті, які є авторитетними в своїх професіях, серед людей, ті, які мають активне прагнення розвивати місто. Під першим номером я веду команду в міську раду. Другий номер – Ірина Шелепницька, кандидат наук з державного управління, третій – Володимир Кондрук, фаховий інженер, випускник Вінницької політехніки; Мар’ян Тарасенко – кандидат біологічних наук, Анна Слинчук – сімейний лікар. В команді: хірурги, архітектори, адвокати, будівельники, економісти, підприємці, освітяни. Сильна команда, яка готова робити місто успішним. Тому прошу кам’янчан, прийти на вибори і підтримати нас. Адже якщо Ви підтримуєте мене, але проведете в раду «старих рішал», робота міського голови може бути заблокована, а майно надалі – грабуватись. Всі старі кадри команди Мельниченка-Сімашкевича нині знову вже змінили партії і під новими обгортками намагаються втриматись біля своїх годівниць. Тому ще раз прошу, обираючи Михайла Посітка, обирайте людей з «Свободи».

#Міфи #плітки #виборчі технології

 1. Навколо Вашої особи шириться багато пліток, фантазій, а деколи й міфів. І це зрозуміло, адже люди вам довіряють, вами цікавляться, а опоненти відверто бояться. Вам закидають, що ви безробітний негр з кримінальним минулим, якого боїться колишній нардеп, що вам пропонували великі кошти, аби ви змінили свою чесну позицію на більш лояльну. Що з цього правда, а що ні?

Наслухаєшся таких «Міфів Давньої Греції» (сміється)  і відчуваєш себе Гераклом, що бився з Гідрою. Ви можете завітати до мене будь-коли у громадську приймальню, зателефонувати. Не цураюсь і не боюсь людям дивитись в очі. Відповідаю.

 1. Я офіційно працюю і сплачую, як і ви, податки до бюджету. Підтвердження цьому – моя щорічна декларація.
 2. Я добропорядний сім’янин з коханою люблячою дружиною і двома доньками.
 3. Ніколи не був судимим. Більше того, я за – закон і законні рішення. Моя діяльність – цьому підтвердження.
 4. Завжди ставав і ставатиму на захист підприємців. Вважаю, що підприємці ринку мають бути захищені юридично і мати своє представництво в раді, виконавчому комітеті.
 5. Наклепи старої влади, яка вкидує стільки коштів, щоб очорнити моє ім’я та членів моєї команди, друкуючи десятки тисяч брехливих газет, – елементарний тваринний страх позбутись місць біля «годівниці».

Звичайно, я сподіваюсь, що кам’янчани розумні і вміють розрізняти правду від брехні. І, так, це питання ефективності роботи правоохоронців. Відповідна заява до правоохоронців подана.

#Масло-фальсифікат #Кримінал #Здорове харчування

 1. Багато хто запитує про долю підробленого масла, яким годували дітей в дошкільних закладах. Чи годують ним далі?

На початку року я вивчив питання харчування діток у садочках і школах. Тоді у низці  областей України державні лабораторії провели аналіз продукту, який виробник назвав «маслом». Нагадаю кам’янчанам, що виробник «масла» розташований у смт Нова Ушиця і має стосунок до родини колишнього народного депутата. Лабораторно встановлено, що цей продукт містить ознаки фальсифікату. Продуктом «масло» годували й кам’янецьких діток. Не дивлячись на спротив депутатського корпусу, влади, ми відправили кілька зразків цього продукту до лабораторій. Висновки були такі ж, як і попередні: ознаки фальсифікату. Влада, щоб заспокоїти громаду, відправила свої зразки цього масла до лабораторії і продовжувала звинувачувати нас у неправді. Але ми домоглись відкриття кримінальної справи за фактом харчування дітей продуктом з ознаками фальсифікату. І тепер можу повідомити громаду –  з цим  виробником масла розірвано угоду. Ось така історія.

#Меморандум про співпрацю #Симчишин #Хмельницький і Кам’янець разом

 1. Що Вас пов’язує з Командою Симчишина?

Олександр Симчишин – міський голова Хмельницького, мій хороший друг, з яким нещодавно ми підписали Меморандум про співпрацю. Він, як і я, свободівець. В 2015 році хмельничани йому, 35-річному молодому чоловікові, не побоялись довірити місто. Тепер він має понад 70 % підтримки містян. За цих 5 років там побудовано 5 дитячих садків (в нас – садочки руйнуються, віддаються під будівельні склади); надано понад 300 квартир працівникам комунальних підприємств, воїнам, освітянам, соціально незахищеним з черги міста. Будуються дороги, облаштовуються парки, майже збудований Палац спорту на 2500 місць, закуплено 40 нових комунальних тролейбуси, реалізується проект сміттєпереробного заводу.

Це все – не пусті обіцянки і картинки у фейсбуці. Це реальність. Мотив в цієї команди, як і в нас – розвиток міста і добробут громади. Згідно з підписаним меморандумом, команда Симчишина готова поділитись усіма напрацюваннями з нами, і за потреби – кадрами. Тому ми до обласної ради делегуємо своїх кам’янчан у складі політичної сили Команда Симчишина.

#Темрява чи Світло

7. З якими словами хочете звернутись до кам’янчан?

Хочу звернутись до усіх, хто любить своє місто і прагне розвитку, змін на краще. Якщо Ви підтримуєте мене на посаду міського голови – підтримайте і мою команду. Ми хочемо щоб темрява відійшла, надавши місце світлу! Отже, якщо ви готові дати новий подих Кам’янцю, довірити нам і собі своє майбутнє, обирайте:

Михайло Посітко – міський голова

ВО «Свобода» – до міської ради № 4

ВО «Свобода» – до районної ради №3

Команда Симчишина – до обласної ради № 5

 

Завальнюк Олександр

Доктор історичних наук. У 2002—2012 роках — ректор КПНУ імені Івана Огієнка

Спостерігаю за діяльністю Михайла Посітка. Молодий, але вже ерудований і досвідчений у складних питаннях місцевого самоврядування, гарно вихований, з патріотизмом у серці, любить кам’янчан. Ці якості у сукупності – рідкість. Саме вони допомагають йому як одному з найбільш відомих лідерів, вести за собою не тільки свою команду, а й переважну більшість кам’янчан, відкриваючи їм перспективи таких необхідних змін. Відкритість у комунікуванні й правильне позиціонування Михайла Посітка є додатковою його перевагою з-поміж інших претендентів на посаду очільника міста. Адже так важливо, щоб чесно вибраний нами керівник, який покликаний служити громаді, не плутав служіння з царюванням. Значна кількість зроблених ним справ – безкорисні, зроблені в наших інтересах, відповідають прагненням значно посилити потенціал нашого міста і дозволяють Михайлу Володимировичу розраховувати під час виборів на велике довір’я і заслужено стати міським головою, яким усі ми будемо пишатися!

Симчишин Олександр

Хмельницький міський голова

Михайло Посітко – мій побратим, знаю його і впевнений в ньому. Чесний, порядний, толковий. Команда Симчишина підтримує і підтримуватиме й надалі свободівську команду в Кам’янці-Подільському. Як міський голова з досвідом, хочу звернутись до кам’янчан. Обираючи Михайла Посітка, обирайте і його команду, це дасть можливість реалізувати задумане.

Демчук Олег

Голова агенції сталого розвитку «АСТАР»розвитку

Думати про розвиток і залучення іноземних коштів в місто, коштів українських інвесторів здатна людина нової формації. Неодноразово працював з Михайлом Посітко в різних проєктах ( доброчесний бізнес, сталий розвиток, бізнес-кластеризація). Я впевнений, що з таким міським головою і  командою однодумців Кам’янець отримає нове дихання.

ПІДТРИМУЄШ МИХАЙЛА ПОСІТКА?

ПІДТРИМАЙ КОМАНДУ ВО«СВОБОДА»!

Поділитися:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: