16 Червня, 2017 | 3392

Шугаринг в Кам’янці-Подільському: оксамитова шкіра без зайвого волосся та надовго

Бажання мати гладеньку шкіру на всіх ділянках тіла набуває особливої актуальності влітку. Адже пляжний сезон не вибачає жінкам такої недбалості, як зайве волосся чи неестетичне подразнення шкіри після гоління.

Існує чимало способів видалення небажаного волосся. Класичне бриття, використання воску, лазерна епіляція. Але справжнім порятунком для жінок є ШУГАРИНГ.

Метод видалення небажаного волосся за допомогою цукрової пасти (ШУГАРИНГУ) європейські косметологи запозичили у східних красунь, м’яку, оксамитову шкіру яких оспівували поети з давніх часів. Саме тому шугаринг ще називають «персидською» або «солодкою» епіляцією.

Студія шугарингу Олени Салтановської

shu

Олена Салтановська (засновник студії) є майстром шугарингу в Кам’янці-Подільському вже тривалий час.  Спершу вона робила цю процедуру собі, рідним та подругам. Але зрозумівши всі переваги, почала займатись шугарингом професійно. Вдячні клієнтки надихали на постійний розвиток та вдосконалення навиків.

shu (3)

Зібравшись у декретну відпустку, Олена запропонувала опанувати процедуру шугарингу Вірі Борісовій. Віра відвідала вже чимало тренінгів та курсів підвищення кваліфікації, а також взяла участь у конференції майстрів епіляції у Львові в рамках виставки «Дзеркало моди», що дозволило дівчині максимально оволодіти секретами шугарингу, адже ця процедура має свою специфіку і ряд нюансів.

Переваги шугарингу

Майстер шугарингу в Кам’янці-Подільському Віра Борісов (Saltanovskaya_sugar, БЦ «Розмарин», оф. №407) розповіла нам про переваги цього методу.

shu

 

– Видалення волосся за допомогою цукрової пасти дещо нагадує воскову епіляцію, але при цьому суттєво  відрізняється та має чимало переваг. По-перше, цукрова паста не потребує розігріву та працює при температурі тіла, чим забезпечується безпечне видалення волосся за напрямком його росту, без подразнень та опіків; а не проти росту волосся, як при восковій епіляції. Відповідно больові відчуття в рази менші. Це дозволяє виконувати епіляцію у найбільш чутливих місцях, таких як зона бікіні, пахви, руки, обличчя.

shugaring (16)

По-друге, після кількох процедур волосся, що відростає, стає набагато тоншим, світлішим та менш помітним, а сама процедура – майже безболісною. Необхідність відвідування косметолога стає все рідшою, що підвищує ваш комфорт та заощаджує час та кошти.

В нашій студії ми використовуємо тільки професійну косметику, до складу якої входять виключно натуральні компоненти. Саме тому шугаринг не викликає подразнень шкіри чи алергії.

Як це відбувається?

Майстри-косметологи Олена Салтановська та Віра Борісова детально розповіли  про процедуру шугарингу, яка, як ми вже казали, проводиться шляхом нанесення на шкіру спеціальної пасти, основним компонентом якої є цукор.

589233

Проводити процедуру епіляції можна декількома способами: шпательною технікою (при цьому використовуються тільки одноразові дерев’яні шпателі), за допомогою бандажних смужок (також одноразових) або мануально, тобто руками (тільки в одноразових рукавичках).

Ділянка шкіри попередньо очищується та знежирюється тоніком, далі наноситься професійний тальк. Необхідну кількість пасти наносимо на шкіру проти росту волосся, вона огортає його і завдяки різкому ривку за ростом волосся, видаляє разом з волосяною цибулиною. Завдяки цьому досягається максимальний ефект: жодного волоска не залишається на шкірі.

shugaring (2)

За допомогою цього методу можна видаляти волосся з будь-якої ділянки шкіри: обличчя, рук, ніг, спини і сідниць, пахв і бікіні.

shugaring (3)

На завершення процедури на шкіру наноситься спеціальний засіб після епіляції, який заспокоює шкіру, сприяє закриттю пор та уповільненню росту волосся.

Які різновиди цукрової пасти використовують для шугарингу?

Цукрові пасти є багатьох видів. Ми використовуємо професійні лінійки європейської якості без додавання ароматизаторів та барвників. Майстер-косметолог уже при обробці шкіри перед епіляцією бачить, яка консистенція пасти необхідна для роботи саме з вашим типом шкіри та волоссям. Завдяки навикам косметолога та якісній професійній косметиці  епіляцію можна проводити при варикозі, а також при вагітності та цукровому діабеті.

shugaring (7)

Шугаринг в домашніх умовах

Часто дівчата пробують робити шугаринг в домашніх умовах, помилково вважаючи цю процедуру простою.

– Мені доводилось мати справу з наслідками таких експериментів, – розповідає Віра Борісова. – Дівчата приходили всі в синцях, до того ж волосся не видалялось з волосяною цибулиною, а просто ламалось.

По-перше, зварити цукрову пасту в домашніх умовах неможливо, адже професійна паста вариться при температурі 360 градусів. По-друге, сам процес видалення волосся є досить непростим (хоча дивлячись ролики на YouTube все супер-просто).

У своїй практиці я дуже рідко використовую бандаж, віддаю перевагу мануальній техніці, тобто проводжу епіляцію руками. Тому процес проходить більш м’яко та безболісно. Обов’язково використовується техніка «антистресс».

Багато дівчат запитують про використання знеболюючих засобів – так ось, вони існують, але їх використання може дати неочікуваний результат, подразнення шкіри чи алергічну реакцію. Тому, якщо ви вирішили використати якийсь знеболюючий препарат, обов’язково порадьтесь з лікарем та попередьте про це свого майстра-косметолога.

При роботі, ми використовуємо тільки професійні засоби, стерильні одноразові шпателі, простирадла та рукавички. Перед кожним клієнтом студія прибирається та провітрюється. Якщо є необхідність прийти з дитиною, то у нас є розмальовки та іграшки, що допоможуть вашому маляті провести час очікування цікаво.

shu (4)

Що найбільше подобається в роботі?

– Найбільше задоволення – бачити радість наших клієнтів, яким нарешті вдалось позбутись проблеми, що не давала спокою тривалий час, – стверджують майстри студії. –  Ми дуже радіємо цьому. З більшістю жінок, незалежно від їхнього віку,  стаємо хорошими подругами, вітаємо один одного зі святами, спілкуємось.

shu (2)

Олена та Віра переконані: «Кожен клієнт – це перемога! Задоволений клієнт – це нагорода! Клієнт, що рекомендує тебе, – це скарб! Клієнт друг – це ціль!»

Ну що, дівчата, час забути про проблему зайвого волосся!

Записатись на процедуру шугарингу або проконсультуватись можна, зателефонувавши або написавши в viber: ‎(097)638-74-97 – Олена, (096)186-45-07  Віра.

Адреса студії: вул. Лесі Українки, 31, бізнес-центр «Розмарин», каб. 407.

Поділитися: