15 Листопада 2016 | 400

Штраф за ожеледицю до 1700 гривень

Про необхідність термінового прибирання снігу з тротуарів КП «Інспекція з контролю за  благоустроєм» нагадала керівниками підприємств та організацій усіх форм власності.

В інспекції зазначили, що прибирання тротуарів та прилеглих територій здійснюються від будівлі до бордюру проїжджої частини дороги. Поки сніг рихлий, його без зусиль можна прибрати з тротуару, що дасть змогу в подальшому при перепадах температури уникнути ожеледиці, а отже і травматизму пішоходів, особливо дітей та людей похилого віку.

В першу чергу, прилеглі території офісів, магазинів та підприємств повинні бути очищені від снігу, посипані протиожеледною сумішшю, на сходах и пандусах мають бути встановлені протиковзаючі килимки.

Як попередив директор КП «Інспекція з контролю за  благоустроєм» Петро Солярик, профілактичні заходи змінюються на заходи щодо притягнення до адміністративної відповідальності осіб, які не забезпечили утримування прилеглої території в належному санітарному стані та допустили порушення Правил благоустрою. Це в свою чергу передбачає накладення штрафу на фізичних осіб від 340 до 1360 гривень, та юридичних осіб від 850 до 1700 гривень.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

9
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: