15 Листопада 2016 | 422

Штраф за ожеледицю до 1700 гривень

Про необхідність термінового прибирання снігу з тротуарів КП «Інспекція з контролю за  благоустроєм» нагадала керівниками підприємств та організацій усіх форм власності.

В інспекції зазначили, що прибирання тротуарів та прилеглих територій здійснюються від будівлі до бордюру проїжджої частини дороги. Поки сніг рихлий, його без зусиль можна прибрати з тротуару, що дасть змогу в подальшому при перепадах температури уникнути ожеледиці, а отже і травматизму пішоходів, особливо дітей та людей похилого віку.

В першу чергу, прилеглі території офісів, магазинів та підприємств повинні бути очищені від снігу, посипані протиожеледною сумішшю, на сходах и пандусах мають бути встановлені протиковзаючі килимки.

Як попередив директор КП «Інспекція з контролю за  благоустроєм» Петро Солярик, профілактичні заходи змінюються на заходи щодо притягнення до адміністративної відповідальності осіб, які не забезпечили утримування прилеглої території в належному санітарному стані та допустили порушення Правил благоустрою. Це в свою чергу передбачає накладення штрафу на фізичних осіб від 340 до 1360 гривень, та юридичних осіб від 850 до 1700 гривень.

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

9
0

Поділитися з друзями:

реклама