10 Грудня 2018 | 322

Школярі-волонтери зібрали подарунки для воїнів ООС та дітей з тубдиспансера

Напередодні Міжнародного Дня волонтера, в НВК №13 відбувся восьмий зліт представників міської асоціації шкільних волонтерських загонів «Єднаймося заради добра!»

Юні волонтери прозвітували про проведену роботу за період 2018 року, а це – участь у акціях за напрямками «Діти – воїнам ООС», «Діти – людям похилого віку», «Діти – дітям», реалізація соціальних, екологічних, культурологічних проектів. Про це йдеться на сайті управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради.

З вітальним словом до юних волонтерів звернулися гості зльоту: Валентина Потанська – начальник відділу загальної середньої та позашкільної освіти та кадрового забезпечення управління освіти  і науки, Микола Ящук – заступник голови Ради ветеранів м. Кам’янець-Подільського, Володимир Дудко – голова Кам’янець-Подільської міської спілки ветеранів Афганістану, Валерій Перевознюк, комітету ветеранів війни Збройних Сил та правоохоронних органів України, Ігор Ковальський – офіцер-психолог Центру розмінування, Микола Кононов – волонтер.

У хвилині мовчання усі присутні схилили голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя за свободу України, увійшовши в безсмертя.

Яскравим був виступ найменших членів зльоту – учнів 3-В класу НВК №14 «Промінчики добра», зразкового вокального ансамблю «Усмішка» ЗОШ №7, команди «Аквавіта» ЗОШ №12, учасників Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я!»

Також учасниками зльоту зібрано подарунки – листи та солодощі – для воїнів ООС та подарунки для дітей міського тубдиспансеру.

Кожен юний волонтер не залишився на зльоті без подарунка, які усім за гарну плідну працю, добрі справи приніс cвятий Миколай!

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

5
0

Поділитися з друзями:

реклама