18 Травня 2021 | 701

Школа в Кам’янці-Подільському взяла участь у всеукраїнському фудчеленджі

Вже третій тиждень в Кам’янець-Подільській спеціальній школі триває марафон здорового харчування. А все тому, що шкільна родина приєдналась до фудчеленджу.

Це проект Healthy schoolsHealthy schools: здорове харчування заради здорових та радісних школярів, який має на меті зацікавити школярів здоровим харчуванням та довести, що здорова їжа це легко, смачно і ріноманітно.

До 1 тижня фудчеленджу “Весело про їжу”  долучились не лише школярі, а й батьки та педагоги. Організовували квести, ігри та усілякі активності, які дали можливість багато дізнатись про їжу та продукти.

2 тиждень фудчеленджу “Готуємо разом”. Цього тижня ми складали шкільну кулінарну книгу здоров’я. Понад 300 родин долучились до проекту і розкрили сімейні таємниці кулінарних рецептів здорової їжі.

3 тиждень фудчеленджу “Національні кухні”. І знову всі класи під керівництвом педагогів і за надійної підтримки батьків вивчали, готували, експериментували і пригощали, але цього разу вже стравами національних кухонь країн, які обрали. В школі було стільки ароматів і смаколиків, що словами не передати.

Фудчелендж триває. Шкільна родина сподівається увійти в 30 лідерів, щоб потрапити до фіналу. Але головне, що проект зацікавив і об’єднав шкільну родину. Ми збагатились новими знаннями і вкотре пригадали як здорово жити здорово!

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

14
1

Поділитися з друзями:

реклама