5 Лютого, 2017 | 2177
PR

Школа усного рахунку «Соробан» в Кам’янці: чому це потрібно саме вашій дитині!

Усі ми прагнемо найкращого для своїх дітей. Гармонійний інтелектуальний розвиток дозволяє дитині в майбутньому вільно обирати справу життя, не будучи заручником виключно «технічного» чи «гуманітарного» складу розуму. Але для цього обидві півкулі мозку повинні розвиватись синхронно.

Як навчити дитину оперувати двома півкулями одночасно? Відповідь на це питання знають фахівці міжнародної школи усного рахунку «Соробан», яка успішно працює в усіх областях України і закордоном, а наприкінці лютого відкривається і у Кам’янці-Подільському.

Соробан – це унікальна методика усного рахунку, яка сприяє розвитку інтелектуальних і розумових здібностей дитини. В її основі – вдосконалена японська система рахування на рахівницях абак.

soroban kamyanets (3)

Яка головна мета навчання дітей у школі «Соробан»?

– Багато хто думає, що «Соробан» – це математична школа, – розповідає директор школи усного рахунку в Кам’янці-Подільському Сергій Вокальчук. – Насправді ж головна мета «Соробану» – синхронний розвиток лівої і правої півкуль мозку, образного мислення, зорової пам’яті, концентрації уваги, розумових здібностей та інтелекту. До того ж діти вчаться швидко приймати рішення, стають більш впевненими та комунікабельними.

Які результати навчання?

В результаті навчання у школі усного рахунку «Соробан» дитина отримує ряд знань та навичок, серед яких основними є:
• швидкий усний рахунок;
• здатність зосереджуватися на завданні, швидко знаходити точну відповідь, аналізувати, робити висновки;
• навички роботи з інформацією (всебічне сприйняття, обробка, запам’ятовування, застосування);
• самостійне, гнучке мислення.

soroban kamyanets (2)

Хто може навчатись в школі усного рахунку «Соробан»?

Методика є доступною лише для дітей віком від 5 до 11 років. Саме в цьому віці проходить найактивніший розвиток нейронних зв’язків у мозку. Чим раніше розпочати навчання, тим краще. Дорослу людину навчити цій методиці практично неможливо.

Як проходить процес навчання?

Наразі проводиться набір у дві групи: від 5 до 7 років та від 7 до 11.

Методика потребує лише 1 (ОДНОГО!) заняття на тиждень в школі: по два уроки з невеликою перервою. Один урок – 35 хвилин для молодшої групи та 45 хвилин для старшої. Решту днів потрібно займатись самостійно по 15 хвилин щоденно за допомогою спеціальних програм, що є на сайті школи. Навчання проходить у вигляді цікавої гри, тому діти виконують завдання залюбки і з цікавістю.

– Наголошую, що для досягнення результатів потрібна щоденна робота вдома. Але вона займає лише 15 хвилин на день, – підкреслює Сергій Вокальчук. – Можна навіть скачати мобільний додаток з відповідною програмою на свій телефон і займатись з дитиною по дорозі в школу чи додому. До того ж спільні заняття – гарний стимул більше часу проводити з дитиною, налагодити або покращити рівень спілкування в родині.

soroban kamyanets4

Яка вартість навчання?

Перший місяць навчання коштує 600 грн., наступні – 700 грн. Але якщо протягом першого місяця результат вас не задовільнить, школа повертає кошти.
До того ж зараз діє акція: якщо ви розповіли знайомим про школу усного рахунку «Соробан» і вони прийшли на заняття, – ви, і ваші знайомі отримають 10% знижки. Якщо з вами прийшло декілька друзів, знижка для вас буде доволі суттєвою.
Як показує практика, 19 з 20 учнів продовжують навчання в школі, – розповідає Сергій Вокальчук. – Дітям подобається сам процес, адже він більше нагадує захоплюючу гру, а його результати приємно вражають.

Як записатись на навчання?

Запис здійснюється за телефонами: ‎098-392-26-67, 050-063-94-24
Також записатись можна на сайті школи «Соробан».

Де знаходиться школа?

Адреса школи усного рахунку «Соробан» в Кам’янці-Подільському: вул. Драгоманова 12/1 (вхід з двору – навпроти Хабібі).

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: