28 Вересня, 2017 | 1943

Школа «Соробан» – це розвиток вашої дитини та її впевненість у собі

Хто з батьків не мріє, аби його дитина була максимально пристосована до викликів сьогодення? Для цього ще змалку потрібно приділяти максимум уваги різнобічному розвитку дитини.

Концентрація уваги, вміння швидко аналізувати ситуацію та робити висновки, вміння працювати з інформацією, легко запам’ятовувати та оперувати даними – ось ті переваги, які отримує ваша дитина, займаючись по методиці «Соробан».

Ми вирішили завітати в школу та подивитись, як проходить навчальний процес. Слід відмітити, що школа знаходиться в центрі міста, у дворі супермаркету «Фуршет», що по вулиці Гагаріна.

soroban (5)

Яскравий інтер’єр приміщення, затишний клас, сучасне оснащення, килимок для рухливих вправ – перше, що впадає в око. Але все це відходить на другий план, коли бачиш, як діти починають швидко рахувати без будь-яких допоміжних засобів. А коли хлопчик 7 років додає числа та паралельно співає пісню, це, безперечно, вражає. Але, за словами викладачів, це  не основна мета навчання в школі «Соробан».

В чому полягає специфіка методики «Соробан»

Соробан – це унікальна методика усного рахунку, яка сприяє розвитку інтелектуальних і розумових здібностей дитини. В її основі – вдосконалена японська система рахування на рахівницях абак.

soroban (4)

Навчання по методиці «Соробан» тренує одночасно дві півкулі мозку. У звичайній школі задіяна переважно ліва півкуля, яка відповідає за точні науки. Дітям дається інформація, яку вони запам’ятовують, і при потребі фактично беруть необхідні знання з лівої півкулі.

Під час навчання в школі «Соробан» активно розвивається права півкуля, яка відповідає за творчість, креативність.

Зазвичай, якщо ми додаємо два плюс два, ми одразу згадуємо готовий результат, який зберігається в лівій півкулі – чотири. А за методикою «Соробан» діти бачать в уяві певну картинку – кількість кісточок на рахівницях, завдяки чому з часом вони можуть фантастично швидко рахувати.

Але це не головне. «Соробан» – це тренажерний зал для інтелекту дитини. Діти стають більш впевненими в собі, краще запам’ятовують інформацію, покращується концентрація уваги, набагато легше йде вивчення іноземних мов.

Школи «Соробан» успішно працюють по всьому світу. У Кам’янці-Подільському школа усного рахунку «Соробан» була відкрита в березні 2017 року.

Відгуки батьків

Вже сьогодні батьки дітей, які навчаються за методикою «Соробан» можуть оцінити перші результати.

  • Моїй донці Ярославі 7 років. Заняття в школі «Соробан» вона відвідує із задоволенням. Також регулярно займаємось вдома – для цього не потрібно багато часу. Звичайно, результати очевидні. Ярослава швидко рахує в умі, при цьому може одночасно розповідати вірші. Ми з чоловіком дивуємось, як у неї так виходить. Вже давно не встигаємо за нею, адже дорослому ця методика не під силу – розповідає мати учениці школи «Соробан» в Кам’янці-Подільському. – До того ж хочу відмітити, що донька стала більш сконцентрованою при виконанні шкільного домашнього завдання. Їй стало набагато легше все запам’ятовувати.

soroban (2)(1)

Тривалість навчання

Курс навчання триває 2 роки. В перший рік діти вивчають додавання та віднімання, а на другий рік – множення. Діти займаються 1 раз на тиждень. Два уроки по 35-45 хвилин в залежності від вікової категорії.

Вдома також необхідно регулярно займатись по 15-20 хвилин, щоб закріпити результат. Тільки за умови системного підходу методика демонструє гарні результати. До того ж, це чудовий спосіб налагодити стосунки з дитиною, більше часу проводити разом, виконуючи цікаві вправи.

soroban (3)

Вік дітей, які можуть навчатись в школі «Соробан», – від 5 до 11 років.

Заняття проходять в ігровій формі – тут і спеціальні мультфільми, і доріжка для стрибання-рахування, та ще чимало цікавих засобів, які перетворюють навчання на захоплюючий процес. Тому діти відвідують заняття із задоволенням.

Вартість навчання

Ціна навчання 700 грн. в місяць. Але перший місяць –  пробний. Якщо дитина занадто маленька, чи батьки незадоволені результатом – кошти за цей місяць повертаються.

Як записатись на навчання? Запис здійснюється за телефонами: ‎098-392-26-67, 050-063-94-24 Також записатись можна на сайті школи «Соробан». Де знаходиться школа? Адреса школи усного рахунку «Соробан» в Кам’янці-Подільському: вул. Драгоманова 12/1 (вхід з двору – навпроти Хабібі).

Поділитися: