Проведення шкільних балів у Кам’янці-Подільському стало гарною традицією. Так, і цього року 25 квітня вже восьмий раз поспіль «Шкільний вальс – 2018» відбувся у ресторанному комплексі «Версаль».
У конкурсі взяли участь 248 старшокласників із 18 закладів загальної середньої освіти. За час існування конкурсу 1711 учнів долучились до танцювальної культури вальсу.
Конкурсанти змагались у 3-х номінаціях: велика група, мала група і танцювальна пара.

До складу журі увійшли: начальник управління освіти і науки Світлана Старченко, секретар міської ради Дмитро Васильянов, завідувач відділу загальної і середньої та позашкільної освіти Валентина Потанська, заступник директора Департаменту гуманітарної політики міської ради, начальник управління культури та туризму Петро Гаврилюк, викладач коледжу культури і мистецтв Ірина Літинська, викладач хореографії Майя Савчук, голова міської ради старшокласників «Нова Генерація Лідерів» Діана Пацан, менеджер маркетингу групи компаній «Нова будова» Ніна Лянкоруцька.

Так, переможцями визнано:
– у номінації «Велика група» – танцювальний колектив «Емоції» (тренер та хореограф-постановник Анастасія Федоряк);
– у номінації «Мала група» – танцювальний колектив «Мрія» (тренер та хореограф-постановник Тетяна Попкова);
– у номінації «Танцювальна пара» дует «Грація» ЗОШ №6 Анна Швець, Владислав Рудніцький, які стали королем і королевою «Шкільного вальсу-2018» (тренер та хореограф-постановник Владислав Рудніцький).

Переможці отримали дипломи, квіти, солодкі подарунки та запрошення на відвідування фітнес-центру «Нова Будова».

Фото з сайту міської ради