12 Листопада 2021 | 1415

Сергій Полоневич: «Лише вакцинація врятує Хмельниччину від медичної катастрофи»

Лікар Хмельницької обласної лікарні, громадський діяч Сергій Полоневич закликає усіх українців вакцинуватися і вказує на помилки чинної влади при організації та інформаційному супроводі цього процесу.

Вже кілька днів Хмельниччина знаходиться у червоній зоні карантину. COVID-19 щодня забирає життя сотень українців. Країна оплакує померлих і страждає від карантинних обмежень, займаючи одне з останніх місць в Європі за відсотком вакцинованих людей. Але опір вакцинації лише посилюється. Зараз дуже важливо, щоб усі авторитетні лікарі країни та області долучилися до роз’яснювальної роботи щодо необхідності вакцинації проти COVID.

«Я сам, всі мої рідні і близькі друзі вакцинувалися ще в березні. Страху не було ніякого. Зараз немає жодних підстав вважати, що вакцина від COVID-19 може бути шкідливою. Як медик, знаю, що в кожного лікарського засобу можливі побічні ефекти, але ж це не значить, що потрібно відмовлятися від превентивного лікування, довіритися випадкові і просто сподіватися, що COVID-19 обійде стороною. Подивіться на світову статистику – зараз найбільші проблеми мають саме найменш вакциновані країни. Вакцинація врятує життя тисячам українців», – заявив лікар з багаторічним стажем.

Також Сергій Полоневич негативно оцінює роботу влади в сфері боротьби із небезпечним вірусом:

«Влада не намагалась пояснити і донести до кожного українця, що вакцинація рятує життя. І для держави і економіки вакцинація є кращим рішенням, ніж локдаун. За минулу добу на Хмельниччині ми маємо 1 300 інфікованих та 13 померлих. На сьогодні Хмельницька інфекційна лікарня переповнена – з 200 ліжок, підключених до кисню, зайнято 196. І лише зараз починається роз’яснювальна робота. Це недопрацювання влади, за яке ми щодня платимо життям сотень українців».

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама