25 Серпня 2017 | 939

Саперів з Кам’янця-Подільського нагородили державними відзнаками

У найважливіше свято держави військовослужбовці Центру розмінування у Кам’янці-Подільському отримали ряд державних відзнак. Про це повідомив прес-офіцер ЗСУ Андрій Агєєв на своїй сторінці у Facebook.

Так, відповідно до Указу Президента України «за особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, мужність і самовідданість, виявлені під час бойових дій, високий професіоналізм та зразкове виконання службових обов’язків» орденом Богдана Хмельницького III ступеня нагороджено заступника начальника Центру розмінування, начальника оперативно-планового відділення підполковника Миколу Пянковського. До речі, ця висока нагорода для колективу Центру розмінування стала вже 37-ю.

Крім того, відзнакою Президента України за участь в антитерористичній операції нагороджено: полковника Володимира Родікова – начальника Центру розмінування, підполковника Ігоря Басістого – заступника начальника Центру розмінування з МТЗ, підполковника Валентина Чорного – командира загону підготовки кінологів та собак, майора Артема Панютіна – командира загону (оцінки відповідності та сертифікації), майора Миколу Маковського – начальника відділення спеціальної підготовки, лейтенанта Дмитра Грицайка – командира групи знищення вибухонебезпечних предметів, прапорщика Миколу Возовика – техніка взводу забезпечення, старшину Бориса Оріха – старшого інструктора відділення контролю якості проведення робіт з розмінування.

Також на запрошення Президента України в урочистостях з нагоди Дня Незалежності, які відбулися 24 серпня в Києві, взяли участь військовослужбовці Центру розмінування-учасники антитерористичної операції.

Перебуваючи на головній трибуні, заступник начальника Центру з випробувань підполковник Ігор Маматов та головний старшина Центру прапорщик Сергій Мельник мали змогу спостерігати за військовим парадом у компанії найвищих керівників оборонних відомств Великої Британії, Грузії, Естонії, Канади, Латвії, Литви, Молдови, Польщі, Румунії і Сполучених Штатів Америки.

Також слід відзначити, що по завершенню параду на Майдані Незалежності Ігор Маматов був запрошений і на офіційний прийом Президентом України, який проводився з нагоди свята у Софіївському соборі.

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

9
0

Поділитися з друзями:

реклама