21 Червня 2017 | 2508

Львівське сміття VS Кам’янець: Садовий «злив» цікавий документ

Міський голова Львова Андрій Садовий назвав міста, які відмовились приймати сміття зі Львова. Так, серед низки населених пунктів опинилися дев’ять міст Хмельниччини.

Копію відмов Садовий оприлюднив на своїй сторінці у Facebook .

Як випливає з документу, у лютому цього року мер Кам’янця-Подільському Михайло Сімашкевич обґрунтував відмову приймати львівське сміття, зазначивши, що станом на 2016 рік на міському сміттєзвалищі захоронено 9,5 млн. куб. відходів, висота складування яких наближається до критичної.

Також Сімашкевич додав, що кожного дня на полігон вивозиться близько 700 куб.м. відходів.

«У зв’язку з цим, на превеликий жаль, розмістити додаткову кількість побутових відходів полігон ТБВ міста Кам’янця-Подільського не спроможний», – йдеться в документі.

ssma

Натомість Садовий зазначає, що «все що Львів просив – це тимчасовий прийом принаймні невеликої кількості ТПВ на легальні полігони за офіційну оплату».

«В кожного, хто відмовляв Львову, була своя причина. Є об’єктивні причини, є політичні, є банальний страх і наслідки пресингу. Я лише хочу щиро побажати кожній громаді в Україні не опинитись в майбутньому в подібній ситуації, коли, не дай Боже, щось трапиться. В будь-якому випадку, на допомогу львів’ян ви завжди можете розраховувати», – резюмував очільник Львова.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

25
0

Поділитися з друзями:

реклама