30 Січня 2020 | 68

Розумні годинники від Apple

Серед широкого асортименту різноманітної продукції, яку сьогодні пропонує своїм споживачам найкращі бренди, особливе місце посідає годинник від Apple.

Такий гаджет має стильний дизайн і найширший спектр виконуваних функцій. Завдяки високотехнологічним розробкам, взаємодія з такими смарт годинниками вирізняється своїми простотою та зручністю. З подібним пристроєм життя користувача стає більш простішим та цікавішим.

Переваги Apple Watch

Розумний годинник від Apple допомагає вирішувати безліч повсякчасних завдань. Ось лише деякі з його переваг:

1. Можливість ставити щоденні цілі.

2. Швидкість при роботі.

3. Мотиваційні функції.

4. Турбота про здоров’я.

Взагалі, годинник має всі стандартні базові функції плюс велику кількість унікальних і притаманних тільки йому властивостей. У девайсі присутній не лише стильний дизайн, але і широкий спектр найрізноманітніших корисних функцій. Данні гаджети демонструють повідомлення, які прийшли в соціальних мережах, інформацію, що стосується пропущених дзвінків та інше.

Крім того, смарт годинники можуть заміняти спортивні браслети, показуючи вам успіхи на тренуваннях. А ще з їх допомогою можна ознайомитися із точними метеорологічними прогнозами, дзвонити, а також здійснювати прийми дзвінків. Використовують Apple Watch і як навігатор.

Підключення до смартфону

Підключивши з використанням Bluetooth розумний годинник до свого смартфону, можна буде суттєво розширити усі його функції та можливості. Звісно, можлива і автономна робота гаджета, але синхронізація його з мобільним пристроєм під’єднає до годинника навігацію, а також дзвінки з повідомленнями.

Така технологія, як м’яка пульсація, інформує користувача про те, що йому прийшло вхідне повідомлення. Причому, за схемою пульсації ви одразу зрозумієте, що прийшло: повідомлення у Фейсбуці, SMS, чи, приміром, електронний лист.

Унікальні функціональні можливості

Функціонал розумного годинника його власник може оптимізувати самостійно. В цьому допоможуть різноманітні програми для кожного окремого гаджета, що завантажуються на AppStore. За допомогою розумних годинників можна використовувати усі переваги соціальних мереж.

Вони допоможуть створювати твіти на Twitter, читати новини на Facebook, дивитись і залишати свої коментарі. Серед інших унікальних можливостей розумних годинників – інформація про сон та його якість, прослуховування музики та використання месенджерів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: