7 Липня 2021 | 807

Роботехніка для молодших школярів у Кам’янці – підтримайте ініціативу

Дати можливість дітям молодших класів у Кам’янці-Подільському опановувати роботехніку – мета керівника гуртка при Центрі дитячої та юнацької творчості Володимира Короля.

Учні 6-8 класів успішно займаються під його керівництвом. Вони вже встигли стати призерами обласних та всеукраїнських конкурсів.

Але освоїти конструювання роботів хочуть і діти молодших класів, проте для цього потрібні конструктори LEGO WeDo та Spike.

Володимир Король, керівник гуртка, переконаний, що проєкт «Robo-Creators» сформує у школярів компетенції, необхідні для майбутніх професій.

Ця мрія не лише його, а й десятків дітей, а здійснити її можна за допомогою одного кліку «Підтримати». Знайомтесь ближче за посиланням.

Привчивши школярів молодшого віку до STEM–методів з самого початку, ми забезпечимо їм невпинний розвиток в умовах Нової Української школи, збільшимо їх шанси реалізувати себе у світі майбутнього, який вже заявляє про високу потребу  у фахівцях зі  STEM-освітою, як основного рушія розвитку виробництва майбутнього.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: