13 Грудня 2019 | 150

Різноманіття світу жіночих прикрас

Світ жіночих прикрас набагато масштабніше і серйозніше ніж здається на перший погляд. Світ жіночих прикрас – це не блиск дорогоцінного каміння, не сяйво золота і навіть не вартість «дрібнички». Це унікальна історія, тонка аура і почерк найкращих майстрів в світі.

Ювелірні бренди – це справжні корифеї в сфері моди. Історія кожного з них бере свій початок мінімум в сотні років назад. Саме тому брендові прикраси так цінуються по всьому світу і впізнаються з першого погляду.

Різноманіття брендових ювелірних прикрас для жінок має безліч позицій: сережки, підвіски і кільця, браслети і годинник, діадеми, кольє та інше. Крім того, ювелірні вироби – це один із способів інвестицій, так як в складних фінансових ситуаціях завжди можна здати золото в ломбард за ціною скупки, яка досить вигідна.

Так кого ж називають мастодонтами в світі жіночих прикрас і моди. Серед найбільш популярних брендів ювелірних виробів можна виділити наступні:

  • прикраси французької марки Cartier є синонімом розкоші і сестрою шику. Пантера з дорогоцінних каменів з аксесуарів даного бренду стала справжнім символом успіху. Cartier вважаються винахідниками сережок у вигляді кліпс;
  • Boucheron славляться вмінням створювати класику з екстравагантних рішень. Найвпізнаваніші символи – це хамелеон на кільці, прикраси у вигляді змій і гілочки плюща. Бренд першим зробил годинник зі змінним ремінцем. Основний принцип – це мотиви сходу, пір’я, дикі тварини і їх принти, кольорові камені;
  • італійський бренд Bvlgari втілює в собі розкіш і престиж. Його відмінні риси – авангард, римський класицизм і мотиви епохи Відродження на основі геометричних принципів;
  • Gucci втілюють в собі одночасно розкіш і елегантність при дотриманні принципів універсальної філософії. Їх головна риса полягає в стриманості і витонченості вироби;
  • Tiffani & Co – це один з найбільш відомих брендів, якій жадають роздобути всі жінки і дівчата світу. Кільце з нагоди заручин від «Тіфані» – це вічна класика, а також впізнавані всюди підвіски-сердечка і дорогоцінні ключики.

Якщо у вашій колекції прикрас є щось, що ви вже не носите, то ви можете продати брендові годинники або браслет за вигідною вартості.

Перераховувати бренди можна довго, головне – це сутність виробів. Вони знайомі і бажані. В ломбарді ніколи надовго не затримається ювелірний виріб від відомого бренду, тому тут можна не тільки здати прикраса, а й купити за більш прийнятними цінами.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: