20 Березня 2017 | 614

Ремонт доріг в Кам’янці розпочнеться 27 березня

Наразі комунальники проводять підтримуючий щебневий ремонт.

Про це повідомив Департамент ЖКГ на своїй сторінці у фейсбуці.

Також повідомляється, що 6 березня 2017 року в державній системі закупівель відбувся електронний відкритий аукціон на закупівлю «Поточного дрібного ( ямкового) ремонту доріг в Кам’янці-Подільському», які було оголошено Департаментом житлово-комунального господарства 15 лютого 2017 року.

Згідно аукціону тендерні пропозиції подали троє учасників:

ДП «Хмельницький облавтодор»

КП «Комбінат благоустрою»

ПП «Автобам»

14 березня, за результатами розгляду тендерний комітет визнав переможцем торгів – КП «Комбінат благоустрою».

Заступник міського голови Сергій Бабій оприлюднив інформацію про початок ямково-поточного ремонту доріг міста згідно проведеного аукціону: за узгодженням з міським головою офіційно ямковий та поточний ремонт в Кам’янці-Подільському розпочнеться 27 березня.

На окремій робочій нараді з приводу початку ремонту доріг директор комунального підприємства «Комбінат благоустрою» Руслан Пристач повідомив: «… на складі підприємства знаходиться 70 т. бітуму та є в достатній кількості Гніванський відсів. Цього достатньо щоб комунальний асфальтний завод виготовив близько 1 000 т. асфальту, що вистачить для ремонту 7 000 м.кв. доріг».

Визначено також черговість доріг, на яких проводиметься ямковий та поточний ремонт: Хмельницьке шоссе-Шевченка (до вул.Соборна)-Лесі Українки-проспект Грушевського-Огієнка-Гагаріна -Червоноармійська-Пушкінська-Північна …

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

6
6

Поділитися з друзями:

реклама