9 Березня 2021 | 2208

Реконструкція Соборної: підрядник пояснив спецкомісії, чому між бруківкою дірки

Сьогодні, 9 березня, у Кам’янці-Подільському відбулося завершальне засідання спецкомісії з перевірки законності вжитих заходів та проведених робіт щодо реконструкції частини вулиці Соборної, яку наприкінці 2020 року створив міський голова Михайло Посітко.

Як повідомляє Vdalo.info,  цього разу засідання мало виїзний формат: члени комісії відправилися безпосередньо оглянути виконання робіт на вулиці Соборній.

Зі сторони виконавця робіт прибув переможець тендеру на реконструкцію Соборної та депутат Кам’янець-Подільської міськради Андрій Конюшенко. А от профільний департамент ЖКГ, який підписував із Конюшенком договір та приймав акт виконаних робіт, так і не прислав представника.

Найбільше претензій члени комісії мали до дір, які утворилися між новою плиткою та бруківкою. Натомість Конюшенко запевняв, що пісок у щілинах просто просів через сніг та дощ. Тож, коли стане тепло, підрядник додасть ще один шар піску.

Наразі ж бруківка, яка була на Соборній з 1960-х років, місцями фактично не закріплена і її можна навіть витягнути.

Зазначимо, що департамент ЖКГ прийняв роботи з облаштування частини дороги по вулиці Соборній наприкінці осені 2020 року. Тобто пісок просів за зимовий період. Вартість виконаних робіт становила 800 тисяч гривень.

Попри виявлені проблеми, Конюшенко запевняє, що ліквідує  вказані недоліки, адже за контрактом гарантійний термін робіт – 10 років і «нікуди з міста він тікати не збирається».

На фото проєкт візії вулиці Соборної, яка так і не була реалізована

Після вивчення технічної документації та заслухавши пояснення підрядника комісія має підготувати свої висновки та надати їх на розгляд міського голови.

Фото: Vdalo.info

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

А як ви оцінюєте виконання робіт на Соборній?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: