23 Березня, 2021 | 308
PR

Рейтинг швейцарських годинників по маркам

Швейцарські виробники годинників є світовими лідерами з виробництва годинникових механізмів і аксесуарів до них. Брендові моделі завжди будуть підкреслювати статус свого власника і піднімати йому настрій.

Плюс, якщо виникне необхідність, тут https://vipgold.in.ua/uk/prodat-shvejtsarskie-chasy можна буде вигідно продати швейцарський годинник. Часовий ломбард VIPGOLD приймає аксесуари на вигідних для клієнтів умовах.

Особливості швейцарських моделей

Купівля оригінальних швейцарських годинників може вилитися в круглу суму, проте якість таких моделей завжди відповідає їх вартості. Переваги годинників зроблених в Швейцарії:

 1. Завжди показують абсолютно точний час.
 2. Часові механізми мають високу якість.
 3. Рідко потребують ремонту. Власнику швейцарських годинників необхідно лише періодично проходити плановий огляд.
 4. В процесі виробництва таких моделей використовуються інноваційні технології.
 5. Швейцарські годинники славляться престижем, елегантністю і статусність.
 6. У процесі їх виробництва використовуються тільки сучасні матеріали.

Купівля якісних аксесуарів – це непогане вкладення коштів. Їх завжди можна здати або закласти під заставу в ломбард. До речі, звернувшись в VIPGOLD, можна продати не тільки дорогий швейцарський годинник. Тут https://vipgold.in.ua/uk/prodat-zoloto так само беруть і золото.

Найпопулярніші швейцарські годинники

Найпопулярнішими годинники швейцарського виробництва вважаються моделі наступних брендів:

 1. Patek Philippe. Для покупки годин цього бренду доведеться заплатити чималу суму. На першому місці у компанії – якість і майстерність.
 2. Rolex. Співробітники компанії Rolex щорічно вручну збирають близько 500 000 моделей. Більшу частину з цієї кількості становлять механічні екземпляри.
 3. Omega. Годинники цієї марки можна часто зустріти на руках у королів, президентів і зірок кіноіндустрії.
 4. Tissot. Марка відрізняється доступними цінами на свої вироби, завдяки чому вона отримала величезну популярність в Швейцарії і інших країнах. Кожні 4-ие швейцарський годинник зроблені компанією Tissot.
 5. Longines. Longines є люксовим брендом, який виробляє дорогі аксесуари та годинник. Вироби цієї марки носили такі особистості як А. Ейнштейн і К. Шанель.
 6. Rado. Rado займається виробництвом елітних моделей. Для виготовлення годин компанія використовує інноваційні матеріали, зокрема високотехнологічну плазмову кераміку.
 7. Frank Muller. Годинники даного бренду славляться складністю своїх механізмів. Крім цього компанія часто вносить додаткові ускладнення в вироблені моделі.

Поділитися:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: