5 Квітня 2022 | 1478

Кам’янець-Подільська районна рада продовжує допомагати переселенцям та військовим

У Кам’янець-Подільській районній раді (площа Вірменський ринок, 6) продовжується видача необхідних речей громадянам, які виїхали з регіонів, де точаться військові дії.

Переселенці можуть отримати сезонний одяг, продуктові набори та засоби першої необхідності.

Окрім того, вчора для потреб військових було направлено подушки, ковдри, постільну білизну, рушники.

Гуманітарні вантажі розподіляють і по громадам району. Для потреб переселенців спрямовано допомогу до Смотрицької, Гуменецької, Китайгородської, Староушицької, Гуківської, Оринінської, Жванецької ОТГ. Формується вантаж для Новоушицької громади.
Допомога з Польщі надходить і для чотирилапих.

В нелегкий для нашої країни час Польща підставила міцне сестринське плече не тільки українським людям, а й українським тваринам! В скрутному становищі опинились не тільки безпритульні собаки й кішки, а й домашні улюбленці. Завдяки друзям і благодійникам продовольча проблема обійшла стороною ГО “Душа Бродяги “, – повідомили у громадській організації.

Голова районної ради Михайло Сімашкевич зазначив:

Наші польські колеги щиро і по-справжньому перейнялися війною у нашій державі. Допомагають усім, що потребують переселенці, військові і навіть наші “хвостаті” друзі. Частину корму передали ГО “Душа Бродяги”, іншу – нашим військовим кінологам.
Подяка від усіх нас! – йдеться у повідомленні.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: