15 Листопада 2019 | 3649

РАЦС нового покоління: у Кам’янці-Подільському відкрили офіс Open Space

У четвер, 14 листопада, у Кам’янці-Подільському РАЦС змінив формат роботи: тепер міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану функціонуватиме у форматі Open Space.

Загалом таких закладів на Хмельниччині лише три, повідомили у пресслужбі Кам’янець-Подільської міської ради.

Open space або Офіс відкритого типу  – це сучасний офіс європейського зразка з надання понад 14 адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. Тут можна подати заяви про державну реєстрацію народження, шлюбу, зміни імені, розірвання шлюбу, на підтвердження державної реєстрації актів цивільного стану отримати всі документи та, за потреби, проставити апостиль – спеціальний штамп, що засвідчує дійсність підписів, статусу осіб, печаток.

«Відтепер, не виходячи за межі офісу, відвідувачі мають змогу оплатити вартість адміністративних та платних послуг. Тож отримати документи стане ще простіше. Дякую за підтримку та розуміння міській владі», – заявив під час відкриття офісу начальник головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Віктор Худняк.

«Це – новий формат організації прийому громадян за принципом «єдиного вікна» та «відкритого робочого простору, який можна описати так: швидко, якісно, доступно. Наступний крок – спільна робота з управлінням юстиції щодо пошуку коштів і можливостей для оновлення зали, де проводяться урочисті церемонії», – додав заступник мера Кам’янця Вадим Савчук.

Фото на головній: Віктор Худняк, Facebook

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

31
6

Поділитися з друзями:

реклама