З приходом справжньої, морозної зими набувають актуальності пункти обігріву в місті.
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кам’янець-Подільськоїї міської ради інформує по те, що в зимовий період 2017-2018 років на території міста діє три стаціонарні пункти обігріву населення, що розташовані за адресами:
- вул. Пушкінська, 31 (приймальне відділення № 1 міської лікарні № 1);
- вул. Матросова, 17 (приймальне відділення № 2 міської лікарні № 1);
- вул. Івана Франка, 30 (Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Турбота»).
За потреби, у випадках порушень у роботі автомобільного та залізничного транспорту, пов’язаного з необхідністю розміщення великої кількості людей, в спортивних залах загальноосвітніх навчальних закладів міста розгортаються додатково ще 7 пунктів обігріву, а саме:
- НВК № 3, вул. Панівецька, 11;
- ЗОШ № 6, вул. Молодіжна, 5;
- НВК № 9, вул. Драгоманова, 12;
- ЗОШ № 10, вул. Короленка, 20;
- ЗОШ № 12, вул. Будівельників, 19;
- ЗОШ № 16, вул. Північна, 102;
- ЗОШ № 17, вул. Розвадовського, 8.
Джерело: сайт міської ради
Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.