20 Жовтня 2022 | 45

Призначені арбітри на матч Першої ліги України між клубами «Полісся» та «Епіцентр»

Наближається дев’ятий тур української Першої ліги. Футбольний клуб «Епіцентр» із Кам’янця-Подільського зіграє з житомирським «Полісся». На цей матч обрано арбітрів. Що чекати від суддівської бригади?

Призначені арбітри на матч «Полісся» та «Епіцентр»

У групі А у Першій лізі України зустрінуться два лідери. «Полісся» з Житомира прийме у себе «Епіцентр» із Кам’янця-Подільського 22 жовтня. Господарі лідирують у турнірній таблиці, а ось гості займають третій рядок. На цей матч призначено бригаду арбітрів. Розглянемо її детальніше.

Хто призначений судити матч?

Комітет арбітрів призначив бригаду арбітрів, який очолить суддя з Дніпра Дмитро Євтухов. Допомагатимуть судити йому наступні напарники:

  • Андрій Бахметьєв (Харків);
  • Олександр Матяш (Полтава);
  • Павло Дубровець (Житомир).

Борис Трач буде спостерігачем арбітражу у цій зустрічі.

Про суддю

Для Дмитра Євтухова це буде вже четвертий поєдинок цього сезону, який він судить. До того ж вдруге арбітр працює на зустрічі за участю футбольного клубу Полісся. Тоді команда із Житомира обіграла «Буковину» у рамках п’ятого туру Першої ліги України. До цього 31-річний суддя обговорював матч ФК «Полісся» у 2019-му році. Тоді клуб зіграв внічию з «Чайкою».

Футбольний клуб «Епіцентр» Дмитро Євтухов судив лише двічі і обидві зустрічі команда з Кам’янця-Подільського грала на виїзді. У 2020-му році клуб зіграв внічию з «Рубіконом», а через рік вже з ФК «Поділля». 

Як користуватися інформацією?

Обидва суперники під час обслуговування бригади Дмитра Євтухова не програвали у своїх матчах. «Епіцентр» переважно ділив очки з опонентами. Цілком можливо, що і зараз суперники зіграють внічию. Коефіцієнт на такий результат є досить високим, але не всі букмекерські контори готові запропонувати ставки на другий за силою дивізіон України.

Покриває такий діапазон ліг БК 1хБет. Ознайомитися з лінією та іншою інформацією про цю контору можна за оглядом на сторінці https://stavochka.com/bookmakers/1xbet/. Там, від експертів ресурсу Ставочка представлений детальний огляд усіх аспектів букмекерської контори.

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама