4 Серпня 2017 | 529

Просимо допомогти юному кам’янчанину Георгію Остафію з діагнозом ДЦП

Просимо допомогти 12-річному Георгію Остафію, у якого діагноз ДЦП. Ізраїльські лікарі пообіцяли, що зможуть поставити хлопчика на ноги. Днями йому зробили в клініці складну операцію, яка тривала понад 5 годин. Далі – ще мінімум два місяці реабілітації, а через півроку ще одна операція.

Вартість однієї операції – 25 тисяч доларів, а кошти сім’ї необхідні ще й на реабілітацію.

Якщо хтось може допомогти, то сім’я хлопчика буде дуже вдячною. Номер рахунку: 5168 7572 4250 4928  – мама Галицька Ірина Василівна.

Публікуємо повний текст історії боротьби мужнього хлопчика та його героїчної мами, яку оприлюднила кам’янецька журналістка Вероніка Власюк:

«Є у мене чудова подруга Ірина Галицька, з якому ми разом колись давно вчилися в ліцеї. Візитівкою Ірини є її незмінна посмішка та блиск у величезних очах. А ще у Ірини є чудовий синочок Жорік – красунчик та розумничок. Йому вже майже 12 років. 

Зараз таких діток, як Георгій, називають нетерплячками, через їхнє непереборне бажання швидко народитися та обійняти мамочку. Ось і Жорік народився, коли в Іри був термін вагітності лише 6,5 місяців. На щастя, хлопчик вже мав вагу понад кілограм. Але всеодно йому більше місяця довелося провести в реанімації, без мами. 

Дитину виходили, але згодом поставили невтішний діазгноз – ДЦП.  Лікарі не лякали маму, але й не обнадіювали. Єдине, що говорили: «Ви, мамочко, радійте, що відчуваєте зворотній зв’язок від дитини, що можете спілкуватися, бо є такі, хто й цього немає». Й Ірина щиро раділа. Не знаю, де тоді в молодої мами взялося стільки мудрості й сили для цієї боротьби.

Ви не повірите, але за 12 років я жодного разу не почула від неї, що їй важко, чи в неї опускаються руки. І зовсім не було зневіри. На запитання: «Як справи?», вона завжди відповідала лише  «Чудово, у нас великий прогрес». 

І це справді так, завдяки її любові та величезному оптимізму, її дитина крок за кроком долала наслідки хвороби. На розумовому розвитку хвороба ніяк не позначилася. Була лише одна проблема – ходіння. Коли хлопчику було шість років, Ірина одного разу сказала: «У часи своєї юності я б ніколи не подумала, що згодом в мене буде одна мрія, щоб моя дитина в шість років почала ходити». 

Щоб ця мрія здійснилася, ця тендінтна дівчина-жінка зробила дуже багато – вони об’їздили в Україні всіх лікарів, всі клініки, які спеціалізуються на цій хворобі.

Вони робили все, хто що радив. Витрачено дуже багато сил, грошей, які Ірина заробляла, працюючи майже цілодобово. А найголовніше – мама вірила у свого сина! Жорік почав ходити, але не зовсім впевнено. 

Ізраїльські лікарі пообіцяли, що зможуть поставити хлопчика на ноги. Днями йому зробили в тій клініці складну операцію, яка тривала понад 5 годин. Далі – ще мінімум два місяці реабілітації. І через півроку ще одна операція, яка обов’язково закінчиться щасливо!

Але тут є одна ложка дьогтю – гроші. Лише операція коштувала 25 тис. $. Ще потрібні кошти на реабілітацію. Родина вже залізла у великі борги, а кошти потрібні ще.

Якщо хтось може допомогти, то сім’я Іри буде дуже вдячною. 
Ось номер рахунку 5168 7572 4250 4928 Галицька Ірина Василівна».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: