5 Квітня 2021 | 2795

Прокуратура вимагає повернути землі під сонячною електростанцією на Кам’янеччині

Новоушицьким відділом Кам’янець-Подільської окружної прокуратури заявлено позов про розірвання договору оренди та зобов’язання звільнити землі державної власності площею 20 га та вартістю понад 5 млн грн.

У пресслужбі прокуратури повідомляють, що у березні 2018 року Новоушицькою районною державною адміністрацією у користування товариства було передано ділянку, розташовану на території Зеленокуриловецької сільської ради.

Землю надано в оренду на 49 років для розміщення, будівництва та експлуатації електростанції з використанням енергії сонця із встановленою орендною платою в розмірі 176 тис грн у рік.

Прокуратура вимагає повернути земліВостаннє плату за договором орендар здійснював у січні 2019 року, а загальна заборгованість сягає 360 тис грн. Вимоги орендодавця сплатити кошти та повернути ділянку розпоряднику землі ним проігноровано, – йдеться у повідомленні відомства.

За словами керівника Кам’янець-Подільської окружної прокуратури Олександра Гончара, позов перебуває на розгляді у господарському суді Хмельницької області.

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

76
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: