4 Вересня, 2017 | 3637

У Кам’янці приймає проктолог жінка

Геморой є досить частим захворюванням, як серед чоловіків, так і серед жінок. Однак найбільш часто хворіють особи жіночої статі,свою роль відіграють особливості будови жіночого організму, спосіб життя представниць слабкої статі і навіть емоційні переживання. Таким чином, геморой у жінок має набагато більше особливостей, ніж у чоловіків.

logo-medical

Причини появи ГЕМОРОЮ наступні:

Геморой – захворювання, поява якого може бути спричинена різними факторами. В основі патогенезу даного захворювання лежить порушення кровообігу в області малого тазу.

Серед основних етіологічних і провокуючих факторів слід виділити наступні:

1) Сидячий спосіб професійної діяльності – тривале знаходження в сидячому положенні приводить до застою крові в малому тазу, порушення припливу артеріальної та відтік венозної крові від органів.

2) Вагітність. Під час вагітності об’єм крові, що циркулює в кровоносному руслі у жінок значно збільшується, відповідно зростає і приплив крові до всіх органів. Малорухливий спосіб вагітної жінки провокує венозний застій і збільшує ризик розвитку геморою.

3) Родова діяльність. Основними причинами розвитку геморою при пологах є: тиск збільшеної матки на тазові органи, що приводить до порушення циркуляції, а також значне збільшення внутрішньочеревного тиску.

4) Часті запори, поява яких пов’язана з нераціональним харчуванням (недостатнім вживанням рослинної клітковини).

5) Інтенсивні фізичні навантаження і підйоми тяжких предметів, що не відповідають фізичним можливостям організму.

6) Різке інтенсивне зниження маси тіла.

7) Обтяжена спадковість і схильність до патологій згортання крові і тромбоутворення.

8) Регулярний прийом послаблюючих лікарських засобів не з лікувальною метою, а з метою схуднення.

9) Природні вікові зміни організму.

Діагностування геморою ґрунтується на специфічних скаргах пацієнта і клінічній картині. Також це візуальний огляд шкірних покривів анальної області, наявність кровоточивості та її ступінь.

– Обов’язково проводиться пальцеве ректальне дослідження прямої кишки. Однак при вираженому больовому синдромі воно може бути неможливим. Тоді на тлі прийому знеболюючих засобів проводять аноскопію

Аноскопія– це метод дослідження анального каналу. Вона дає можливість обстежувати до 8-10-12 см анального каналу, включаючи аноректальну ділянку з внутрішніми гемороїдальними вузлами.

-Для огляду слизової оболонки прямої кишки та нижнього відділу сигмовидної кишки проводять ректороманоскопію, що дозволяє перевірити наявність навіть високо розташованого внутрішнього геморою і оцінити стан внутрішніх вузлів, або фіброколоноскопію. Дані діагностичні процедури можна пройти в медичному центрі «Оксфорд Медікал Чернівці».

Після діагностики геморою призначається лікування одним з трьох методів: консервативне, малоінвазивне або хірургічне.

Для багатьох представниць прекрасної статі до страху перед оглядом проктолога додаються проблеми, пов’язані з етичним, естетичним, моральним і релігійним вихованням. І це цілком нормальна ситуація.

proctolog

Шановні Пані!

Якщо у Вас є проблеми з проктологією, але Ви соромитеся звертатися з подібними пікантними питаннями до лікаря-проктолога чоловіка, ми раді повідомити Вам приємну новину! Тепер в медичному центрі «Оксфорд Медікал» огляд проводить жінка хірург – проктолог.

Райляну Світлана Іллівна – лікар хірург – проктолог
Більше інформації про лікаря читайте за посиланням ТУТ.

Записатися на прийом можна за номерами телефонів

(03849) 56 100 або  068 635 88 88

Ми гарантуємо комфорт та конфіденційность прийому!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: