29 Вересня 2021 | 2061

Професор Кам’янець-Подільського вишу отримуватиме стипендію Кабінету Міністрів України

Професор Кам’янець-Подільського національного університету імені І.Огієнка Валерій Степанков разом з іншими відомими науковцями України отримуватиме стипендію Кабінету Міністрів за видатні заслуги у сфері вищої освіти. Всього у списку  202 особи.

Стипендії призначено науково-педагогічним працівникам, які зробили особистий вагомий внесок у забезпечення розвитку вищої освіти, сумлінно протягом багатьох років на високому науково-теоретичному і методичному рівні здійснювали підготовку здобувачів вищої освіти та досягли сімдесятирічного віку.

Відповідний документ був ухвалений сьогодні, 29 вересня, під час чергового засідання уряду.

Стипендія призначається довічно і виплачуватиметься щомісяця у розмірі трьох прожиткових мінімумів для працездатних осіб за основним місцем роботи стипендіата незалежно від розміру одержуваної ним заробітної плати та/або пенсії.

Виплати здійснюватимуться з вересня 2021 року в розмірі 7 тис. 137 грн та з грудня 2021 року – 7 тис. 443 грн в межах бюджетних призначень, встановлених Міністерству освіти і науки законом про Державний бюджет України на відповідний рік.

Стипендія буде виплачуватись навіть у разі, коли стипендіат припиняє працювати у  закладі, за пропозицією якого вона була призначена.

 

Фото: видання «День»

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: