7 Вересня 2017 | 371

Презентація книги «Кам’янеччина: села і люди»

6 вересня в сесійній залі районної ради відбулася презентація книги «Кам’янеччина: села і люди» Павла Митрофановича Гладченка.

У книзі розповідається про минуле та сьогодення сіл і селищ Кам’янеччини, дається детальний опис кожного поселення. Також у своїй книзі Павло Гладченко згадує відомих мешканців Кам’янеччини, які принесли славу нашому краю та продовжують розвивати та примножувати його славетну історію.

Написанню книги слугувало опрацювання, упорядкування і систематизація великого об’єму інформації з різних джерел. Проте, творіння Павла Митрофановича не дійшло б до читача, якби не підтримка у вигляді 50 тис. грн., які виділили на друк книги з районного бюджету.

Звертаючись до Павла Митрофановича, перший заступник голови райдержадміністрації Маріанна Великохатько висловила сподівання, що книга «Кам’янеччина: села і люди» стане гарним подарунком для жителів району. Допоможе пізнати історію рідного краю, прой­нятися повагою до його минулого і сучасності, сприятиме налагодженню духовного зв’язку між людьми різних поколінь.

Джерело: сайт Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

4
0

Поділитися з друзями:

реклама