29 Січня 2017 | 660

Прелюдія

Сила надиху, ключі щастя, або про те, як жити щасливо, мов напившись щодень води із незамуленої криниці, починати день із посмішки, зустрічати тих людей, які віддають тепло, оточувати себе тими, кому віддаєш ти – про це і не тільки це – наша мова у цьому авторському блозі.

Чому наша? Насамперед тому, що хочеться мати зворотній зв’язок із вами, наші читачі, які надихають на нові публікації, прагнуть зростати разом, долаючи перешкоди – як уроки, виносячи за рамки усталених буднів – маленькі та великі перемоги людей, які живуть поруч. Намисто історій, що одна за одною, нанизуючись, збагачують і дають силу та красу кожному, хто їх читатиме.

akademia1
Написавши цих 100 слів, замислилась про те це багато чи мало у наш час лаконічних форм подачі інформації через Інтернет, коли не любимо думати і читати багато, коли звикли до фаствудівських готових напівфабрикатів для живлення мозку, коли бракує живого слова, офлайн-зустрічей, «живого» спілкування. Відповіді у нас – у сьогоднішньому красивому ранку, збагачених білим інеєм деревах, прозорості повітря, посмішках зустрічних перехожих і розмові знайомої жінки, яка вітаючи зі святом запитала мене про те, чи те, що вона бачить на моїх сторінках у соцмережах є дійсністю чи лише її презентацією -бажаним?! Отакої, певне ми у боргу, перед тими кого приручили. Отже, вирішено – діємо.

akademia2
Ще 100 – про бажане і дійсне, що нас мотивує і рухає вперед, про силу мрії і необхідність дії, потік можливостей і бажання змінюватись, віру і довіру, грамотність та емоційність – теми, тренди, спікери та експерти. Для тих, хто любить читати, для тих, хто шукає виходи, для тих, хто думає і діє. Активним, хто любить ризик, і домашнім, хто любить готувати, хто не боїться експериментувати і бути справжнім, трохи смішним, часом дивакуватим, але завше щирим цей блог, як платформа для експертів щастя, де вас вміють слухати і чути, порадити і розрадити, надихнути і направити, знайти однодумців і учителів, приклади здолання і успіху.
Це читання для інтелектуалів, людей, які здатні рухатись уперед, кого цікавлять не лише новини, а й пов’язані з ними емоції, питання виховання і освіти, найкращих практик та найновіших технік, хто сповідує аналітичне, а не кліпове мислення, любить мистецтво та рух, відповідальність і активність, як протидію убогості духовності та звинуваченням усіх, окрім себе. Тут ви знайдете книги та фільми, що розвиватимуть вас, новини та анонси зустрічей зі спікерами, які готові ділитися набутими знаннями та практиками, історії людей, які є успішними, адже йдуть до мети, мріють, подорожують, живуть повноцінно, а не проживають життя. Запрошуємо і вас до нас у академію щастя.

Тетяна Ляменко
Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама