5 Грудня 2018 | 2506

Представникам університету ДФС України знову перешкоджали забрати майно

Вчора, 4 грудня, працівники Національного університету державної фіскальної служби України навідалися до свого колишнього приміщення, щоб забрати майно. На поріг будівлі на вулиці Годованця, 1 вийшов завідуючий Кам’янець-Подільського відділення Ірпінського коледжу економіки і права Денис Савчук, котрий зачинив двері навчального закладу і нікого не впустив у приміщення.

У зв’язку з цим представники Національного університету ДФС України викликали поліцію. Попри прохання до правоохоронців відкрити кримінальне провадження, правоохоронці погодилися лише прийняти заяву про перешкоджання зайти до приміщення.

Це вже друга спроба вишу забрати власне майно. Про попередню спробу повідомляв Незалежний громадський портал у жовтні цього року.

Керівництво університету звинувачує колишнього директора Кам’янець-Подільського Навчально-наукового інституту Університету ДФС України Анатолія Савчука у привласненні майна та нанесені матеріальних збитків на загальну суму 616 697,89 грн. Про це йдеться у відповіді ректора вишу на запит Кам’янець-Подільського міського відділу поліції.

Паралельно з державним університетом родиною Савчуків був створений Приватний заклад вищої освіти «Кам’янець-Подільський податковий інститут». У свою чергу, представники державного вишу переїхали на вул. Огієнка, 74, у приміщення Кам’янець-Подільського управління Головного управління ДФС у Хмельницькій області.

Ще однією цікавою деталлю стало те, що власником будівлі на вулиці Годованця,1, в якому раніше знаходилася філія податкового вишу, є Товариство з обмежено відповідальністю Ірпінська фінансово-юридична академія.

В.о. ректора Ірпінської фінансово-юридичної академії Роман Мельник надіслав відповідь Національному університету ДФС України, що наразі в Товаристві з обмеженою відповідальності працює лише в.о. ректора та головний бухгалтер, а відтак фізично не мають змоги перешкоджати забрати майно. Більше того, договір оренди приміщення є діючим до 31 грудня 2018 року.

Правоохоронці відмовилися відкрити кримінальне провадження та не забезпечили прохід представників Національного університету ДФС України до приміщення, посилаючись на те, що це цивільно-правові відносини.

Варто зазначити, що згідно з документами, жоден із представників родини Савчуків не є власником будівлі на вулиці Годованця,1.

З огляду на це, питання, на якій підставі не впускають працівників університету до приміщення, залишається відкритим?

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

14
30

Поділитися з друзями:

реклама