16 Червня 2020 | 185

Правила оренди будинку в Вінниці

Оренда приватного будинку дозволяє людям не тільки розв’язувати питання з місцем тимчасового проживання, а й вибратися з задушливих багатоповерхових коробок. А якщо це буде будова в передмісті Вінниці з власним двором біля річки або лісосмуги, то можна розраховувати на всі переваги відпочинку на природі в галасливій компанії або в колі сім’ї.

Але як знайти варіант що підходить за привабливою вартістю щоб не переживати про можливість опинитися на вулиці. У даній ситуації важливо врахувати всі дрібниці. Важливо визначитися потрібен будинок в межах міста або за його межами. Також потрібно визначитися з кількістю кімнат, поверхів і іншими технічними характеристиками. Ну і найголовніше грамотна скласти орендний договір, що містить всю важливу інформацію, яка зображатиме особливості співпраці зацікавлених сторін.

Вибираємо варіанти

Перед тим як знімати будинок у Вінниці важливо оцінити такі характеристики:

 • якість доріг, що підходять до дому;
 • наявність поблизу річки чи лісу;
 • віддаленість часто відвідуваних торгових об’єктів;
 • технічний стан будівлі.

Сьогодні продаж та оренда будь-якої нерухомості в Вінниці доступна на DOM.RIA. Тут актуальність і правдивість інформації в оголошеннях знаходиться під пильним контролем. Інспектор особисто відвідує об’єкт з метою перевірки документів, актуальності вартості та фіксації стану житла та земельної ділянки спеціальною камерою з круговим оглядом. DOM.RIA вдалося зайняти перші позиції серед українських сайтів у сфері нерухомості коштом свіжої та правдивої інформації.

Транспортна доступність

Щоб проживання в орендованому будинку було комфортним важливо щоб не було проблем з щоденними поїздками на роботу. А це забезпечується зручною транспортною розв’язкою. І не має значення розташована будівля в місті або передмісті Вінниці важливо щоб поруч були зупинки громадського транспорту.

Власникам особистого автомобіля потрібно враховувати якість під’їзних шляхів. Особливо актуальна проблема в сезон рясних дощів. Якщо до будинку веде ґрунтова дорога вона може перетворитися на непрохідне болото і дістатися до місця тимчасового проживання можна буде тільки на всюдиході.

Екологічна ситуація

Багато людей орендують будинок щоб опинитися ближче до природи. Тому важливо щоб поруч не було шкідливих виробництв, які згубно впливають на екологічну ситуацію. Бажано щоб поруч була природна водойма або паркова зона. Завдяки цьому ви можете насолоджуватися чистим повітрям, а не автомобільними газами.

Особливості інфраструктури

Люди щодня здійснюють різні покупки, роблять швидкі перекуси та користуються послугами різних соціальних закладів. Тому важливо, щоб аптечні кіоски, загальноосвітні установи та звичайно ж різнопланові магазини знаходилися в пішому віддаленні від будинку. В іншому випадку банальна купівля хліба перетвориться на муку.

Перевірка стану будинку та землі

Щоб оренда нерухомості приносила приємні емоції вона повинна відповідати вимогам орендаря. Тому важливо оцінити наступні моменти:

 • кількість житлових приміщень відповідно до складу сім’ї;
 • меблювання кімнат або відсутність меблів;
 • роботу побутових приладів і сантехніки;
 • якість роботи та енергоефективність вікон;
 • наявність цвілі або грибка в санвузлі;
 • доброустрій двору для сімейного відпочинку.

Нюанси що заслуговують на увагу

На ринку оренди житлової нерухомості переважають пропозиції про здачу квартир. У випадку з будинками справа йде гірше. Це пов’язано з нестачею вільної землі в великих містах що призвело до необхідності зводити висотні багатоквартирні будинки.

Добре якщо поряд з будинком просторий двір з місцем для паркування автомобіля. Це дозволить економити на парковці та не переживати про збереження транспортного засобу. Якщо сім’я любить відпочивати на вулиці не завадить альтанка та інші споруди для дозвілля.

Орендуючи приватне житлове будівництво важливо переконатися, що будинок підключений до центральних комунікаційних систем. Основною проблемою такої нерухомості є відсутність центральної каналізації. Тому якщо для відходів життєдіяльності використовується септик перевірте, щоб він був чистим. Крім цього уникнути малоприємних сюрпризів можна перевіривши такі моменти:

 • чим забезпечується гаряче водопостачання: бойлером, котлом або колонкою;
 • як ведеться облік споживання енергоресурсів — бажано наявність лічильників на воду, газ і світло;
 • наскільки ефективно працює опалювальна система.

Обов’язково уточніть особливості оплати послуг комунального характеру: буде цим займатися орендодавець або перекладе обов’язки на вас.

Перевірка документації

Перш ніж підписувати договір важливо переконатися, що орендодавець є власником нерухомості. Для цього упевніться що в правовстановлюючих документах та паспорті наймодавця фігурує один і той же чоловік. Якщо інтереси власника житла представляє посередник у нього повинна бути довіреність, завірена нотаріусом. І тільки переконавшись, що з документами все в порядку можна ставити автограф у договорі, і передавати гроші.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама