3 Січня 2018 | 976

Працівники «Нігинського кар’єру» вже декілька місяців чекають на зарплату – ЗМІ

Уже квартал працівники ДП «Нігинський кар’єр», що у селі Сахкамінь Кам’янець-Подільського району,  не отримують заробітну плату через затримки на підприємстві.

Про це повідомляє інтернет-видання «НГП».

З 1930 року на Хмельниччині свою роботу з видобутку вапнякового каменю для цукроварень розпочав ДП «Нігинський кар’єр», завдяки якому було засноване ціле село Сахкамінь, розташоване в Кам’янець-Подільському районі. Люди розповідають, що підприємство за часів Союзу постачало так званий «цукровий камінь» у понад 50 цукрозаводів; говорять про нього з гордістю та кажуть, нині на ньому працює понад 200 людей з 5-7 навколишніх сіл.

Разом з тим, близько 20 років тому на кар’єрі почались проблеми, адже за цей відрізок часу підприємство очолювали більше 10-ка керівників, які потрохи ледь не довели його до банкрутства та заборгували державі декілька мільйонів гривень. Винуватими горе-директори залишились і перед працівниками, яким не виплачувалась заробітна плата.

Як розповіли жителі села Сахкамінь, ситуацію намагався виправити новий керівник Микола Ткач, який у 2014 році очолив ДП «Нігинський кар’єр». Проте, справи на підприємстві не вдалось владнати до кінця: знову повторилась історія із затримками платні працівникам.

Впродовж останніх 3-ох місяців робітникам знову перестали виплачувати кошти за виконану роботу. Через таку ситуацію думки людей розділились: одні переконують, що нинішній керівник Микола Ткач добре веде справи на підприємстві, інші запевняють, що незалежно від того, хто очолює компанію, працівники мають вчасно отримувати гроші за чесно виконану працю.

«У кінці минулого року робітники пробували зробити мітинг, але директор проігнорував людей. Раніше були мітинги, але це ще при інших керівниках; а при новому, здається, це перший раз такий випадок. До цього, мені розказували, що зарплату він давав вчасно. Можливо, щось сталось, що він на 3 місяці її затримує», – поділилась з виданням жителька села Сахкамінь, одна з родичів працівника ДП «Нігинський кар’єр» (жінка попросила не вказувати її ім’я, оскільки переживала, аби не звільнили родича).

Як розповіли самі представники компанії, зокрема юристконсультант ДП «Нігинський кар’єр» Роман Білейчук, ситуація з невиплатою дійсно є. Щоправда, наразі підприємство веде перемовини з своїми працівниками, резюмує ЗМІ.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

8
6

Поділитися з друзями:

реклама