17 Лютого 2017 | 246

Пожежа та розлив кислоти: у Кам’янці проходили навчання рятувальників

16 лютого у Кам’янці-Подільському на базі хімічно-небезпечного підприємства ТОВ «Модуль Україна» відбулось комплексне тактичне навчання пожежно-рятувальних підрозділів та служб взаємодії.

185992

За легендою навчання під час змішування фарби сталося коротке замкнення змішувального агрегату, внаслідок чого виникла пожежа на складі лакофарбових виробів. Одночасно в складі зберігання кислот через порушення технологічного процесу стався розлив небезпечної речовини.

«Рятувальники разом із службами взаємодії відпрацювали дії під час гасіння умовної пожежі та ліквідації наслідків розливу кислоти, а також проводили заходи для забезпечення безпеки працюючого персоналу та надійної роботи підприємства в умовах виникнення надзвичайної події», – розповідають в прес-службі ДСНС області.

186002

Як зазначив керівник навчань – заступник начальника ГУ ДСНС з реагування на надзвичайні ситуації полковник служби цивільного захисту Петро Сибіга під час підбиття підсумків навчання, загалом усі служби із поставленими завданнями справилися, проте слід звернути особливу увагу керівників ланок на безпеку особового складу під час ліквідації наслідків аварійної ситуації на хімічно-небезпечному підприємстві.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

6
0

Поділитися з друзями:

реклама