6 Листопада, 2017 | 562
PR

Поради фахівців brama-market.lviv.ua щодо вибору відкатних вуличних воріт в Тернополі та їх монтажу

Враження від будинку починається з в’їзду, тому вуличні ворота повинні відображати характер власників та стилістику помешкання. Сьогодні поговоримо про більш сучасний варіант — вуличні розсувні ворота, подивитись моделі можна за посиланням https://brama-market.lviv.ua/products/category/wisniowski-vorota-vidkatni.

Такі моделі відрізняються вартістю комплектацією, варіантами заповнення і навіть конструктивними елементами. Розглянемо основні моменти, на які варто звернути увагу обираючи модель.

Конструктивні особливості

В загальному вигляді розсувні брами — ворітне полотно, кріплення та направляючі. Звичайно, не все так просто. На даний момент існує 3 види відкатних моделей.

Детальніше про види конструкцій:

 1. Підвісні — мають верхні кріплення. Досить зручні, але в наш час їм нечасто надають перевагу.
 2. Консольні моделі — відрізняються наявністю роликової платформи, на якій знаходяться кріплення. Направляючі знаходяться безпосередньо в нижній частині ворітного полотна. Така конструкція вважається більш ефективною та довговічною.

Різноманітними можуть бути й варіанти заповнення:

 • фільончасті моделі
 • з профнастилом;
 • ворота з сендвіч-панелей;
 • решітчасті моделі;
 • ворота з елементами художнього кування.

Різновиди за способом управління:

 1. Автоматичні. Відчиняти, не виходячи з авто за допомогою дистанційного пульта управління можна відкатні ворота з автоматикою. Для цього треба встановити надійний електропривод. Фахівці радять моделі італійської торговельної марки Came.
 2. Ручні моделі. Цей механізм входить в стандартну комплектацію будь-яких розсувних брам. Щоб відкрити треба просто відкотити в бік стулку.

avtomatyka dlya vidkatnyh vorit

Як підготувати проєм?

Перед виконанням монтажу відсувних воріт варто підготувати до цього проєм. Обираючи місце для встановлення воріт, простежте, щоб було достатньо місця для відкоту, це приблизно плюс третина розміру полотна. Тобто, якщо ширина 4,5 м, то потрібно не менше 6 м уздовж паркану. Фундамент в місці встановлення теж повинен бути міцним, бажано з бетону.

Встановлення хвіртки

Звичайно, щоразу як треба вийти на 5 хвилин без авто відчиняти ворота незручно. Вийти з положення допомагає встановлення хвіртки, і тут у нас є 2 варіанти:

 1. Окремо встановлена модель. Тут ніяких проблем, вона може встановлюватись поруч з воротами, або трохи в стороні, на ваш смак.
 2. Врізна хвіртка. Встановлення її вже потребує уваги. При обиранні автоматики враховуйте збільшення ваги конструкції. Щодо порогу, то висота залежить від розмірів консольної балки, товщини каркасу та просвіту.

Що вам пропонує компанія «БРАМА-МАРКЕТ»?

На сайті brama-market.lviv.ua ви можете замовити встановлення воріт в онлайн режимі. Якщо виникли питання, нам можна зателефонувати за вказаними телефонами: +38 (067) 348-83-99, +38 (050) 160-46-11. Можете просто залишити заявку на зворотній дзвінок і через кілька хвилин з вами зв’яжеться спеціаліст.

Є бажання побачити макети воріт та панелей своїми очима? Тоді ми чекаємо на вас в виставковому залі «БРАМА-МАРКЕТ» у Львові. Працівники покажуть зразки сендвічів, кольорів та фактур.

Постійно діють цікаві пропозиції — якщо зараз замовити в комплекті вуличну та гаражну браму, отримаєте знижку — 150 євро. Фахівці компанії роблять безкоштовний замір проєму.

Доставляймо ворота по всій країні максимально швидко. А власний цех у Львові дозволяє виготовляти моделі з художнім куванням за індивідуальними проектами.

garazhni vorota

Поділитися: