18 Вересня 2017 | 976

Поліцію Хмельницької області очолив екс-беркутівець

Сьогодні, 18 вересня, Голова Національної поліції Сергій Князєв представив нового начальника обласного управління у Хмельницькій області. Відсьогодні цю посаду обійматиме Василь Віконський, який до цього був заступником начальника головного управління Нацполіції Івано-Франківської області. Варто зазначити, що заступником Віконський був призначений при Миколі Семенишину, який тоді очолював УМВС Івано-Франківської області.

З місцевих прикарпатських ЗМІ  відомо, що Василь Віконський пропрацював у силовому блоці 14 років: з 15 березня 2003 року був призначений працівником міліції роти особливого призначення «Беркут». У спецпідрозділі «Беркут» працював на різних посадах – від старшого сержанта аж до капітана. З березня 2014 року став заступником командира роти у «Беркуті».

Уже незабаром спецпідрозділ був ліквідований в Україні. Тоді ж була створена рота міліції особливого призначення, а Віконський був призначений командиром.

31 грудня 2014 року Василь Віконський став заступником начальника УМВС з громадської безпеки. 7 листопада 2015 року міліцію ліквідували, тоді Віконського голова Нацполіції Хатія Деканоідзе призначила заступником начальника поліції ГУ НП в Івано-Франківській області.

Під час переатестації, в процесі реформи міліції у поліцію, атестаційна комісія 14 червня 2016 року вирішила, що Василь Васильович «підлягає звільненню» із правоохоронних органів за невідповідність займаній посаді.

Однак, через суд він довів, що має право працювати в оновленій поліції. На початку листопада минулого року суд виніс постанову, у якій скасував рішення Центральної атестаційної комісії. Таким чином, залишивши Віконського на займаній посаді.

З місцевих прикарпатських ЗМІ відомо також, що Василь Віконський неодноразово їздив на службу в зону проведення АТО.

Із декларацій за 2016 рік відомо, що Василь Віконський має у стовідсотковій власності земельну ділянку, у спільній власності – будинок. Також у стовідсотковій власності три земельні ділянки та жиловий будинок має дружина поліцейського Христина Віконська.

Сім’я користується автомобілями TOYOTA LAND CRUISER PRADO 150 та NISSAN PATROL , 2016 та 1994 року випуску відповідно.

Нагадаємо, Василь Віконський замінив на керівній посаді Миколу Семенишина, який очолив ГУ НП Донеччини.

Джерело: видання «Є»

Фото: ГУНП поліції в Хмельницькій області

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

3
6

Поділитися з друзями:

реклама